2733
2734
نی من 10 روزشه و سینه هام پر شیره، همش روی لباسم میریزه یا در حال دوشیدنم برای همین نوکش تو دهن بچه نمیاد یا سخت میاد. با قاشق هم یه بار دادم پرید تو گلوی بچه نزدیک بود خفه شه برای همین با شیشه شیر می دم. کلافه شدم چیکار کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اون قسمت شیردوش هست که حالت پمپ داره اول با اون یکمی بزن تا سینه ات نوک پیدا کنه. اگه شیرت زیاده حتما اول بدوش که یکمی نوک پیدا کنه اینطوری بچه عادت میکنه به شیشه خوب نیست. رابط سینه هم خوبه
2731
عزیزم سینه های منم پر شیر میشد ولی پسرم نمی تونست بگیره ،

بهترین کار اینه که قبل از اینکه بهش شیر بدی یکم نوکش رو بدوش هم بیرون میاد هم یکم نوکش نرم میشه بعد سعی کن که بگیره ، وقتی گرفت سعی کن زیاد تکون نخوری که خوب مک بزنه ، درست میشه

اولش خیلی سخته پسر منم شاید باهاش نیم ساعت کلنجار میرفتم تا نوکش رو بگیره
منم همینجور بودم.از رابط سینه استفاده کردم یه هفته.بعدش هم سینه رو دهن نی نی کردم.اگه شیشه بدی دیگه سینه نمیگیره..
شیرت رو بدوش و با سرنگ یا قطره چکون بده.اونم بریز داخل لپش تا کم کم بره تو دهنش.با قاشق خطرناکه.
2738
درضمن اگه با بیمارستان تماس بگیری و مشکلت رو بگی حتما بهت کمک میکنن.
من شهرستان زندگی میکنم .
مشکلم رو به دکترم گفتم اونم گفت با بیمارستان تماس بگیر.یه تعداد مدد کارو ماما دارن جهت آموزش و کمک برای شیردهی که خونه هم میان .ولی خوشبختانه با کمک مامانم نی نی تونست سینه بگیره و دیگه با بیمارستان تماس نگرفتم.
آره بچه ها منم همین مشکلو دارم که نی نی سینمو نمیگیره... البته 6 ماهشه و جون جند روز اومدم سر کار و شیشه گرفت دیگه سینه نمیگیره...
سوالم اینه که اگر نی نی سینه نمیگیره رابط سینه رو میگیره؟ از کجا بخرم؟
راستی زیاد از شیر دوش استفاده نکن ، با دست بدوش ، شیر دوش اوایل نوک سینه رو کلفت میکنه ، بعد از اینکه سینه شکل گرفت دیگه مهم نیست استفاده کنی ولی تا سینه ات رو نگرفته سراغ شیر دوش نرو،

راستی من مامانم میگفت برو حمام بعد از اینکه دوش گرفتی سینه ات رو بدوش تا میتونی بدوش ، هر چی بدوشی شیرت بیشتر میشه ، پسر من الان 9 ماهش هست ولی ماشاالله چشم نخورم هنوز سینه من رگ میکنه
اصلا نگران اینکه بدوشی پس بچه ات چی بخوره نباش
مامان ستیا از داروخانه. ممکنه رابط رو بگیره ولی به نظرم کار با رابط سخته. یعنی نمیتونی جایگزین همیشگی کنی. امتحان کن اگه گرفت سریع رابطو بردار سینه رو بذار دهنش.
هر روز با دستورات آشپزی و شیرینی پزی سرآشپزباشی همراه باشید. http://sarashpazbashi.com
سعی کن نوک سینه رو به لب بالایی نی نی بزنی این طوری دهانش رو باز می کنه و دنبال سینه می گرده .. وقتی سینه رو گرفت با یه دستت زیر سینه رو حتما نگه دار شاید سینه سنگینی می کنه و نمی تونه با دهن کوچولوش نگه دار... ان شالله موفق می شی ... وقتی شیرش می دی برای منم دعا کنم :)
2706