2733
2739

سلام خانوما من حالم خیلی بده افسردگی شدید دارم وسواس  تمیزی خیلی زیاد اذیتم میکنه دیگه بیقرارم میخام برم دکتر 

حالا دوست دارم درمان داروویی بشم یک روانپزشک خوب که داروی زیاد نده وب حرفام با حوصله گوش بده و حالم خوب بشه معرفی میکنید بهم اخه میگن روانپزشک مشاوره نمیده فقط ویزیت میکنه 

هستن صحبت میکنن به غیر ویزیت 

دارو میدن صحبت هم می کنن

ولی نیشمناسم

بقیه فقط ۱۰ دقیقه صحبت و بیشتر بشه پولش میگرن 

و زود دارو

هرکجا  هستم باشم آسمان مال من است پنجره فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
🥲🥺

بقیه فوری دارو

کلا کارشون داروس

ولی بعضی هاشون حرف صحبت میکنن

مثل روانشناس اا

خیلی لازمی برو

ولی وابستگی هم داره

مادرشوهر من سالهاست میخوره

بقیه فوری دارو کلا کارشون داروس ولی بعضی هاشون حرف صحبت میکنن مثل روانشناس اا خیلی لازمی برو ول ...

دیگه نمتونم تحمل کنم اصلا حالم خوب نیست همش بیقرارم دلم همش درهم ور هم میره جایی نمیرم چون حوصله کسیو ندارم فقط تنهام با بچم همش درحال سابیدن درو دیوار  زورم ب پسرم میرسه اونم عصبی کردم وسواسم که نه کمر برام گذاشته نه هیچی

2740
دیگه نمتونم تحمل کنم اصلا حالم خوب نیست همش بیقرارم دلم همش درهم ور هم میره جایی نمیرم چون حوصله کسی ...

وسواس تمیزی هم داری پس

اره خیلییی شدیده وسواسم هم روی خودم هم خونه خودم روزی س بار میرم حمام مخصوصا الانکه هوا گرمه خونه هم ...

من که باردارم

مثلا تو بارداری هم داشتی 

یانع

من که باردارم مثلا تو بارداری هم داشتی  یانع

اره ولی ب این شدت نبود قبلنم بچه نداشتم خیلی کثبف نمیشد الانکه بچه دارم همش میری ه منم همش جمع میکنم مشکلات زندگیمم زیاده دیگه داغون شدم

2706