2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تقریبا همه سوپریهای اهواز و همه داروخانه هاش پوشک خارجی و ترک دارن
زیتون کارمندی که تو هر سوپر و داروخانهای بری پوشکهای ترک بیشتر از ایرانی پیدا میشه
من که خودم واسه بچه ها از همین مای بی بی استفاده کردم و راضی بودم،البته پنبه ریز که خیلی الکی بود و پنبه ش تیکه تیکه میشد و مبارک هم که کیفیتش پایین بود و بچه ها هم حساسیت داشتن...ماما وچند مدل دیگه هم اصلا کیفیت نداشتن
2738
عزیزم دو تا داروخانه تو زیر زمین پاساژ کارون هست ثامن و دکتر ممبینی قیمتش مناسب بود و شبانه روزی توی خیابان کمپلو - داروخانه درمان پاساژ سلمان فارسی فروشگاه ستاره شهر آخر سعدی
پوشک مولفیکس ایرانی که پسرم باهاش حساسیت داشت اکثر داروخانه های خ نادری دارن 3600 تا 3800 بیشتر بهت نندازن در زمن تعریف کینگ و مرسی رو زیاد شنیدم ایرانیه من جوی فول 54 تایی 16تا 18 تومن و پمپرز اکتیو بی بی 22 تایی 8000تومن میگرم خیلی راضیم مولفیکس ایرانی شبیه پمپرزه ولی کیفیت افتضاح نم نمیده فقط کولوله میشه جوی فول و نسبت به به پمپرز ضمخت تره ولی هم جذبش خوبه هم کمرش بلنده و مهم تر از همه اینکه ضد حساسیته همه جا گیر میاد روشوبخون که حتما ترک باشه یه زن بی حجاب روشه بایه بچه من که راضیم
saeeda جان ممنون از راهنماییت من اوی بیبی گرفتم یه سوپری کمپلو شمالی و بازار کاوه 20000 تومن میدادن ولی نم میده فروشگاه زردکوه هم رفتم اونم هاگیز نداشت . فینگیلی جون ممنون دارو خانه هایی که گفتی سر میزنم ایشالا هاگیز داشته باشن
راستی فروشگاه ستاره شهر کجای سعدیه؟ از سمت امام یا نادری؟