2733
2739

صبح مامان بچه های معلول اومده بود و داشتم پرونده بچشو می پرسیدم . همز مان هم بچه ها اومدن دم در اتاق که کی چکار می کنه و فلان . خلاصه این از این . درگیرم کردن و هی می موندن حرف می زدن با من ؟ مربیا رفته بودن صبحونه و واقعا هم وقتشون بود . بعد گذشت و یکی از بچه ها ازکلاس اومد بیرون و که یکی دیگه از بچه ها گوشی آورده و منم رفتم تو کلاس به مربیش گفتم گوشی آورده . گفت یعنی میگی دست تو جیبش کنم ... وای اینقدر ناراحت شدم . خب تو هم مثل من بگو به بچه ... . بعد رفتم ادامه تست بگیرم از مراجع و مربی اومد نشست و گفت نمی دونستم . گفتم خب منم الان متوجه شدم ... شما باید گوشیشو بگیرید . بعد گفتم خب ارتباط برقرار کنید و حرف بزنید  . کار سختی نیست . اون هم گوشیشو میده . خلاصه اینجوری و گفت یعنی ما نمی تونیم و .. ... خلاصه اصلا هم مشارکت نمی کنن و سرکار جواب منم نمیدن . همش اینطورن و منم خب خسته میشم بس که جواب بچه ها رو میدم . چون اینقدر هم وظیفه من نیست . بنظرتون تو اون موضوع واقعا مقصر بود ؟ و اینکه من چکار کنم در لحظه خوب جواب بدم . هیچکس هوای منو نداره 

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

خوب متوجه نشدم

ولی همه توانتو نزار جایی ک قدر نمیدونن

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
خوب متوجه نشدم ولی همه توانتو نزار جایی ک قدر نمیدونن

آره تند تند تایپ شد . ولی خواستم بگم جوابمو نمیدن و اگرم بگن سر بالا . گفتم به مربی بچه گوشی آورده . گفت یعنی برم تو جیبش دست کنم 

خب منم مثل شما ، چرا باهاش حرف نمی زنید 

آره دیگه نباید ... فایده نداره . من هم نمی تونم این همه حرف بزنم . 

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷