2752
2734
تو همین سبک و یکم جنایی و معمایی زندگی روی مریخ رو ببین. واقعاااااا قشنگه

حتما خیلی سریال بلدیا خسته شدم از چرنوبیل و این داستانا یذهر میخوام لطافت روحمو ببرم بالاتر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

راستی ی سریال بود ی دختر هنرپیشه هر ماه یکبار ب شکل کس دیگه بیدار میشد و ی پسر تاجر بود ک بیماری کوری چهره داشت. چهره ها رو تشخیص نمیداد... اسمشو یادم نیست. اونم قشنگ بود

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند

عاشقانه مکمل برای تلطیف روحیه خیلی خوبه. لی جونگ سوک توش بازی می کنه و لی نا یونگ بعد از 9 سال

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
راستی ی سریال بود ی دختر هنرپیشه هر ماه یکبار ب شکل کس دیگه بیدار میشد و ی پسر تاجر بود ک بیماری کور ...

اها سکرت گاردن خییییییلی هیون بین خنده دار بود توش باحال بود دیدم

همه سریال های هیون بین رو دیدی؟

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
اها سکرت گاردن خییییییلی هیون بین خنده دار بود توش باحال بود دیدم

این اسمو سرچ کردم.. عکساشو دیدم این نبود. بذار شاید اسمش یادم اومد 

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند

برو بشین اول 

خنده در وایکیکی رو ببین تا دلت قشنگ شاد بشه

بعد

زندگی در مریخ رو ببین تا به چالش کشیده بشی و حس خوبی هم همزمان بگیری

بعد

کی ۲ رو ببین تا هیجان خونت بره بالا

بعد

بی خانمان رو ببین تا هیجانت ۱۰ برابر بشه

حالا نوبت 

تابه عشق هست.  یخ سریال آشپزی طور که قشنگ حال میده بهت 

اینا رو که دیدی بیا بقیه شو بهت بگم😁😁😁

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
2706