2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بوسه بازیگوشانه ..مالل خیلیی وثت پیشه ولی عالیییهه تنها فیلم کره ای ک دیدم

یادش بخیر. چند سال پیش تو خوابگاه بادوستام پاتوق میکردیم برااین سریال... اولین سریال کره ای جدید بود ک دیدم و بعد معتادشون شدم

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
دیدم فدات مرسی چه همه سریالای توپی گفتی من خیلی دیده باشم ده تا کره ای فضاشونو فرهنگشونو روابطشونو د ...

اره واقعا فیلم هاشون قشنگه . 

راستی کی ۲ و هیلر و هم حتما ببین

اگه میخوای از خنده زمین گاز بگیری هم خنده در وایکیکی ۱ رو ببین😁

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
2742
یادش بخیر. چند سال پیش تو خوابگاه بادوستام پاتوق میکردیم برااین سریال... اولین سریال کره ای جدید بود ...

اره واقعا یادش بخیر...من ودخترعمم میدیدیم همش فک میکردیم صحنه های هیجان انگیز ومنشوری. تری داره 

من خيلى از پسره خوشم مياد خوشگله 

طبیعیه قیافه ش خیلی عمل سنگینی نداره و اینکه خب اونجا شین هه بود... کره ایا رو دوست  دارم و طرفدار هیون بین هستم .. ولی خیلی کره ای ندیدم از نظر من تاحالا بهترین سریالای کره ای خاطرات الحمرا و آقای آفتاب و آیریس بوده 

یه چیزی که دوتا مدرسه ای عاشق هم میشن نباشه.. کسی دیده؟ معرفی کنه

هیلر-سکارچی شهر_نسل آفتاب-افسانه دریای ابی_عشق زیر نور ماه_خون_شبح... غیر از اخریش ک جنایی ه بقیه ش عاشقانه س ولی مدرسه ای نیست

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
2740
و پاسخ 1988 واقعا سریال عالی بود جون دار داستان دار و خیلی آدمها و شخصیت پردازیها عالی

اره موافقم. من حداقل ۱۰۰ تا سریال کره ای دیدم. اما هیییییچ کدوم پاسخ ب ۱۹۸۸ نمیشه. یه حس عالی و نابی ب آدم میده. 

و پاسخ 1988 واقعا سریال عالی بود جون دار داستان دار و خیلی آدمها و شخصیت پردازیها عالی

تو همین سبک و یکم جنایی و معمایی زندگی روی مریخ رو ببین. واقعاااااا قشنگه

اره موافقم. من حداقل ۱۰۰ تا سریال کره ای دیدم. اما هیییییچ کدوم پاسخ ب ۱۹۸۸ نمیشه. یه حس عالی و نابی ...

دارم دوباره میبینم سیر نمیشم لامصب از فیلمای تارنتینو بیشتر حال میده  

2706