2737
2739
عنوان

تشخیص علت بسته بودن لوله رحم

144228 بازدید | 111 پست
سلام دوستان عزیز

یه سوالی دارم که امیدوارم بتونید کمکم کنید. میشه بگید علائم بسته بودن لوله رحم چیه؟ و علتش؟
من شنیدم علتش میتونه آندومتریوز و بیماری التهابی لگن باشه. آیا میشه بدون سونو و ... فهمید علت این بسته بودن چیه؟ یعنی از روی علائم ظاهری!
من علایم زیر رو از نت گرفتم ولی نمیدونم یعنی بدون سونو و فقط از روی این علایم میشه علت رو تشخیص داد؟

علائم آندومتریوز : درد قاعدگی، قاعدگی‌های نامنظم، خونریزی از ناحیه مقعد، ادرار خونی، خون‌دماغ شدن به هنگام سیکل قاعدگی و نازایی

علایم بیماری التهابی لگن: تب، درد در ناحیه اطراف استخوان لگن، ترشح واژینال، خونریزی قاعدگی غیرطبیعی، درد در حین ادرار کردن و مقاربت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون من شنیدم که با سونو بسته بودن لوله تشخیص داده میشه ولی برای علتش باید لاپاروسکوپی کرد! من الان بیشتر مشکلم همین لاپاروسکوپی هست که میخوام بدونم که بدون این کار هم میشه علت رو فقط از روی علایم تشخیص داد؟
2728
سلام لوله سمت راست من انسداد یا جسبندگی داشت( با عکس رنگی متوجه شدم)
دکتر گفت به علت عمل اپاندیس که داشتی چسبندگی بوجود اومده
الان 19روزه که لاپرا کرده وباز شده
ولی بی بی چک هام متسفانه منفی هستند
 هدایای خداوند به من.وهمسرم      لاحول ولا قوه الا بالله           
فقط با عکس رنگی مشخص میشه نه با سونو
درد موقع مقاربت رو میدونم ولی بقیه چیزایی که نوشتی فکر نکنم درست باشه آخه خودم همین مشکل رو داشتم و دلیل کورتاژی بود که کرده بودم با عکس حتی باز شد
برآنچه گذشت، آنچه شکست، آنچه نشد، آنچه ریخت، حسرت نخور...زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد
2740
شکل وشمایل لوله ها وباز وبسته بودنش فقط با عکس رنگی مشخص میشه ولی شاید تشخیصش یه کم مشکل باشه که از چی میتونه باشه ولی عمده ترین عاملش عفونت هست که باعث چسبندگی میشه
من خودم دوبار خارج از رحم حامله شدم وجراحی کردم دوبار هم عکس رنگی انجام دادم که نه چسبندگی داشتم نه چیزی وهیچ علتی براش پیدا نشد الان برای بار سوم بطور طبیعی باردار شدم
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
من لوله هام کاملا بسته بود دکتر برام لاپراسکوپی نوشت. من رفتم سراغ داروی گیاهی. ترکیبی از اکالیپتوس.مازو.جفت بلوط و گلنار بهم داد روزی سه قاشق در جهار لیتر اب جوشانده شود و بصورت گرم نیم ساعت توش نشستم. عنبر نسا هم دود میدادم داخل واژن. از ضماد رافع که پمادی هستش باید دل و کمر رو باهاش ماساژ داد. طول دوره همشون بیستو یک روز. شکر خدا لوله هام باز شد
زهرا جون مشکل منم مثل ما شماست دوتا لوله هام بسته است میشه مقدر مصرف داروهاتو هربار استفاده کردنتو بگی روزی چند بار ممنون میشم
دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍
من لوله هام کاملا بسته بود دکتر برام لاپراسکوپی نوشت. من رفتم سراغ داروی گیاهی. ترکیبی از اکالیپتوس. ...

سلام
ببخشید دکتر برای من عکس رنگی نوشته منم یه بار رفتم انجام بدم نمیدونم از ترس بود یا چیز دیگه نتونست گفت ماه بعد بیام
من میترسم دوباره برم نمیدونمم رحم و لوله هام چسبندگی دارت یا نا
اون داروهایی که گفتین رو منم میتونم استفاده کنم
مبخوام باردار بشم
ممنونم

آرزو میکنم همه به آرزوهاشون برسن و همیشه در سلامت و آرامش باشیم  
من لوله هام کاملا بسته بود دکتر برام لاپراسکوپی نوشت. من رفتم سراغ داروی گیاهی. ترکیبی از اکالیپتوس. ...

دوست عزیزم هر وقت پیامم رو خوندی جواب بده؟؟؟؟

شما لوله هات کاملا بسته بود؟؟ عکس رنگی انداختی متوجه شدی کامل بسته؟ علت بسته بودنش رو نفهمیدی؟؟؟؟؟

منم امروز عکس رنگی انداختم لوله راستم بسته اس و اینکه لوله چپمم ک باز جسبندگی داره تا حدی

این دستور گیاهی رو چ کسی بهت پیشنهاد داد 

از کی انجامش دادی؟؟؟ بعد جطور فهمیدی که لوله ها یاز شده،؟؟؟ باردار هم شدی؟؟؟

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
زهرا جون مشکل منم مثل ما شماست دوتا لوله هام بسته است میشه مقدر مصرف داروهاتو هربار استفاده کردنتو ب ...

سلام عزیزم شما که لوله هات بسته بود چیکار کردین برای درمانش ؟؟ایا الان باردارین یا ن خواهشا بگین چون منم مشکلم همینه

سلام من تازه واردم ....نزدیک ی ساله تواقدامم ولی موفق نشدیم همش منفی...کسی میدونه اگه لوله فالوپ بسه باشن علاعم تخمک گذاری دیده میشه یا ن؟!من هرماه علاعم تخمک گذاری دارم ولی..‌‌‌‌...شوشو هم آز نمیده میگه دس خداس..

2706