2737
2739
عنوان

تشخیص علت بسته بودن لوله رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 144882 بازدید | 111 پست

سونوهیستروگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص
در کرج طالقانی ، میانجاده ،  فردیس و  تهران صادقیه .

سونوهیسترو گرافی   توسط متخصص خانم

اکوکاردیوگرافی قلب جنین توسط فوق تخصص قلب و متخصص رادیولوژی فارغ التحصیل امریکا .

آمنیوسنتز

غربالگری اول و دوم

انجام پاپ اسمیر همراه عکس رنگی رحم

09192955748
 09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی و انجام  هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

منم تو سونو گفتن لوله هام بستس و هیدروسالپنکس اما لاپراسکوپی که کردم وکتر گفت لوله هات باز بود چسبندگی هم نداشت

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من لوله هام کاملا بسته بود دکتر برام لاپراسکوپی نوشت. من رفتم سراغ داروی گیاهی. ترکیبی از اکالیپتوس. ...

از کجا باید تهیه کنیم؟

دعا کنیم همه منتظرا زووود زود مامان بشن، منم مامان بشم 🙏  صلوات
دوست عزیزم هر وقت پیامم رو خوندی جواب بده؟؟؟؟ شما لوله هات کاملا بسته بود؟؟ عکس رنگی انداختی متوجه ...

عزیزم شرایط منم مثه شماست میخواستم بدونم برا باردارشدم چکار کردین ممنون 

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .
2731
عزیزم شرایط منم مثه شماست میخواستم بدونم برا باردارشدم چکار کردین ممنون 

عزیزم سلام 

من یکی از لوله هام بازه 

یکی دیگه هیدروسالپنکس بود 

یعنی حاوی عفونت 

دوماه پماد واژینال بوعلی رو زمان قاعدگی استفاده کردم 

روش نوشته رفع جسبندگی های جزئی 

و اینکه ب مدت چهل روز هر روز صبح سیاهدانه و عسل خوردم 

بادکش گرم رحم هم یک روز درمیان انجام دادم ب مدت چهل روز 

ورزش میکردم 

و واقعا فکری هم برا بارداری نداشتم

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
عزیزم سلام  من یکی از لوله هام بازه  یکی دیگه هیدروسالپنکس بود  یعنی حاوی عفونت&nb ...

سلام ممنون جواب دادی از کجا فهمیدی عفونت داری عکس رنگی گرفتی یا لاپروسکپی کردی 

سلام ممنون جواب دادی از کجا فهمیدی عفونت داری عکس رنگی گرفتی یا لاپروسکپی کردی 

عکس رنگی 

اما رفتم دکتر بهم دارو داد ب مدت شش ماه از اول پریود تا پنجم پریود داکسی سایکیلین بخورم 

شما مشکلت چیه بگو ببینم میتونم کمکت کنم

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2740
عکس رنگی  اما رفتم دکتر بهم دارو داد ب مدت شش ماه از اول پریود تا پنجم پریود داکسی سایکیلین بخ ...

عزیزم من عکس رنگی گرفتم گفت لوله چپ مسدود کامل و لوله راست اطرافش چسبندگی داره بردم پیش بهترین متخصص که برام لاپروسکپی کنه شاید باز شه ولی آب پاکی رو ریخت رو دستم گفت فقط ای وی اف کن یه دوره هم انجام دادم منفی شد دوباره میخواستم برم انتقال جنین که طبیعی باردار شدم ولی تو هفته 8 توقف رشد داشت میخواستم محکم کاری کنم دارو گیاهی هم استفاده کنم شاید اون یکی هم باز شه یا چسبندگی هام کمتر شه تا شاید دوباره طبیعی باردار شم 

عزیزم من عکس رنگی گرفتم گفت لوله چپ مسدود کامل و لوله راست اطرافش چسبندگی داره بردم پیش بهترین متخصص ...

من پماد واژینال بوعلی عطاری بهم داد 

تو نت سرچ کنید درباره اش 

نوشته چسبندگی های جزیی رو برطرف میکنه 

از اول قاعدگی باید استفاده کنید تا پنج شش روز 

ی کم کثیف بازیه ولی 

شاید حداقل چسبندگی های اون لوله ک بازه رو برطرف کرد 

توقف رشد هم ربطی ب لوله هاتون نداشته 

چون بچه ک اونجا لانه گزینی نمیکنه میره تو حفره رحم 

پس وقتی طبیعی باردار شدی یعنی اینکه سلول تخم از لوله رد شد و ب رحم رسیده و تا ۸ هفته هم پیش رفته 

این یعنی لوله بازه 

رحمتون رو بادکش گرم انجام بدین ی روز درمیان ولش نکنید اصلا 

عزیزم من عکس رنگی گرفتم گفت لوله چپ مسدود کامل و لوله راست اطرافش چسبندگی داره بردم پیش بهترین متخصص ...

عزیزم در این حد بگم بهت لوله هیدرو سالپنکس تو نت هم بزنی نوشته باید از طریق جراحی باز درش بیارن چون حاوی عفونته 

و این عفونت میریزه تو رحم 

من از همون لوله باردارم 

سیاهدانه و عسل خیلی خوردم ک عفونت رو از ریشه درمان میکنه

عزیزم در این حد بگم بهت لوله هیدرو سالپنکس تو نت هم بزنی نوشته باید از طریق جراحی باز درش بیارن چون ...

ترشحات نداشتی اخه از همین میترسم که برم لاپروسکپی یه دفعه درش بیارن من هیچ گونه ترشحاتی ندارم 

ترشحات نداشتی اخه از همین میترسم که برم لاپروسکپی یه دفعه درش بیارن من هیچ گونه ترشحاتی ندارم 

ن ترشح اصلا نداشتم 

نگران نباش منم واقعا فکرم درگیرش بود 

میدونم تایپیک قدیمیه ولی ادمای باتجربه اینجا 

من 7 ماه پیش بچم سقط شد و بدون هیچ دارو و کورتاژ خودش دفع شد طی دومرحله یک دفعه خود جنین و بک دفعه بند ناف بعوم یونو رفتم گفت چیزی نمونده وهمه دارن دفع میشن 8روزم خونریزی داستم اما متاسفانه باردار نشدم هنوز همه ازمایشات و سونو واسپرم و همه خوب بودن امکان داره موقع سقط چیزی رفته باشه توی لوله هام و بسته بشن و همچنین من توی 9 هفته بود

دوست عزیزم هر وقت پیامم رو خوندی جواب بده؟؟؟؟ شما لوله هات کاملا بسته بود؟؟ عکس رنگی انداختی متوجه ...

سلام خانمی شرمنده هروقت پیاممو دیدی جواب بده......شما چیکارکردی لوله هات بازشد وباردارشدی من ۱۶ماهه اقدامم لوله چپم بستس لوله راستمم باریکه قطرش ...دکتر گفت لاپرا کنم شما لاپرا کردی؟

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2706