2737
2739

كيا ٣٠ هفته هستن؟ بيايين صحبت كنيم، به هم ارامش بديم، از استرسمون كم بشه، از تجربه هاي همديگه استفاده كنيم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کاش منم ۳۰ بودم 😍من ۱۸ هفته م

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2740
عزيزم انشالله به سلامتي بگذروني  زود ميگذره، تكوناشو احساس كردي؟ ني ني اولته؟

نی نی اولمه امروز ۱۸ هفته م تموم شد ولی هنوز تکون نخورده ممکنه دلیلش چاقیم باشه

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
نی نی اولمه امروز ۱۸ هفته م تموم شد ولی هنوز تکون نخورده ممکنه دلیلش چاقیم باشه

چربي شكم ميتونه موثر باشه، جفت هم همينطور 

تا ٢٧ هفته جا نداره 

من خودم از هفته ١٧ احساس كردم، خيلي خيلي خفيف بود مثل مورچه راه رفتن ، گاهي وقتا 

از هفته ٢١ بيشتر شد

دخمل يا پسر؟

چربي شكم ميتونه موثر باشه، جفت هم همينطور  تا ٢٧ هفته جا نداره  من خودم از هفته ١٧ احساس ...

هنوز نمیدونم هفته دیگه میرم سونو موقعیت جفتم خلفی پوستریور هستش  تو سه ماهگی یه چیزی مثل نبض حس میکردم اما الان حس نکردم جدیدا

2706