2737
2734

تو این شرایط درامدمون صفر شده کسی میتونه کمک کنه چکار باید کرد از کجا باید لباس گرفت چقد سرمایه میخاد

خدایا شکرت

بنظرم شغل خوبی نیست

چون سرمایه باید بذاری و تهش همیشه سودت میشه اون ته باری که میمونه

من مزون لباس مجلسی از ترکیه داشتم از ترکیه میاوردم

سودم میشد یدونه لباس مونده

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
بنظرم شغل خوبی نیست چون سرمایه باید بذاری و تهش همیشه سودت میشه اون ته باری که میمونه من مزون لباس ...

اخه هیچ درامدی نداریم نمیدونم چکار کنم تو این شرایط شوهرم بازاریه الان تعطیله از اول اسفند تعطیله معلوم نیست تا کی ادامه داشته باشه

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه هیچ درامدی نداریم نمیدونم چکار کنم تو این شرایط شوهرم بازاریه الان تعطیله از اول اسفند تعطیله مع ...

کار واسطه ایی پیدا کنی بهتره

جون تجربه خوبی ندشاتم

شما نمیدونی همه جنسا فروش بره نره 

بعد ااتماد کنن بخرن نخرن این خودش ۶ماهتا یکسال زمان میخواد

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2728

سلام خانمی، شما دیگه نمیخواین بچه دارشین؟ اخه دیدم شما هم مثل من مسمومیت بارداری داشتین، و تحت نظر دکتر بودین، من میخوام برای دومی اقدام کنم. شما امپول سلکسان میزدین؟ از چه ماهی،؟ هر روز میزدین؟ با مراقبت دیگه مسمومیت نشدید؟

اللهم صل علی محمدو آل محمد و عجل فرجهم  

عزیزم من تاپیکاتو خوندم منم بچمو از دست دادم تو هفته بیست هشت،میشه بگین تو بارداری دوم چیکار کردین؟چه رژیمی داشتین؟انوکساپارین استفاده کردین؟چندماه بعد باردار شدین؟

2740