2733
2739
بچه ها سلام. تو اصفهان کدوم سونوگرافی برای NT پیشنهاد میکنین که خیلی با دقت باشه و ازش راضی بودین و البته بگین اخلاقش هم چطور بوده؟؟ آیا جنسیت رو تو هفته 12 میگه و صدای قلب هم میذاره؟؟ و البته اگه هزینش هم میدونین بگین. همینطور آزمایشهای مربوطه غربالگری کدوم آزمایشگاه خوبه؟؟؟ لطفا سریعا راهنمایی کنین ممنووووون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرندیس جان ممنون آزمایشگاه اریترون خلوت بود فک کردم حیلی عالی نباشه!!؟ یکی بم گفت نوبل برو! میشه بگی دکترت کیه؟ الان زایمان کردی یا هنوز تو دوران بارداری هستی؟؟ سونوی احتیاط کار شاید 3 ماه پیش رفتم صبحها هستش خودش مگه تو این 3 ماه دیگه نیومده باشه. به نظرم متوسط بود چون عجله میکرد و جواب سوال هم خیلی نمیداد. سونوی نفیس هم میگن دکتر ضیایی خیلی بداخلاقه !! هیچی هم به آدم نمیگه و مانیتور هم نشون نمیده صدا قلب هم نمیذاره . آره ؟؟ سونوی آزادی دکتر فرقدانی یا سونوی دکتر آتوسا ادیبی رو اطلاع نداری؟؟ ممنون میشم بهم کمک کنی
2731
اریترون خیلی خوبه همه چی با نظم و انضباط و روزای تعطیلم هست من زایمان کردم مادرشوهر من برای یک ازمایش ساده رفته بود نوبل ولی بعدا دکترش که جوابو دیده بود گفته بود که نوبل اشتباهاش تازگی زیاد شده و دیگه اونجا نرو دکتر من اسلامیان بود تو 4 ماه اول
دکتر احتیاط کار را قبول دارم خیلی شلوغه و خیلی هم توضیح نمیده من ماه پنجم رفتم فکر کنم دکتر نشاط پور بود تو خیابان طیب همه چی را بهم نشون داد دست و پا و قلب و همه اجزای بچه مو خیلی خوش اخلاق بود و همسرم اجازه میداد بیاد داخل سی دی هن با هزینه جدا میداد با اینکه سونوی من دو بعدی بود ولی همه چی را نشون و توضیح میداد سونوی وکتر ادیبی را برای قبل بارداری رفتم برای تشخیص رفلاکس بچه ام هم رفتم خوش اخلاق بود و خوب سونوی دکتر ازلی را هم ماه اخر رفتم خیلی خوش اخلاق نبود ولی اونم بدون هزینه جدا با سونوی سه بعدی چهره بچه امو و همه چیزشو نشون داد و حتی گذاشت همسرم فیلم بگیره با اینکه سونوم دوبعدی بود این تجربه های من بود سونوی nt را حتما یک جای خوب برو کاری به اخلاق طرف نداشته باش چون تشخیص توی این موقع خیلی مهمه ازمایشگاه هم دکتر شیرنشان توی خیابان شمس آبادی هست که میگن می فرستن المان و از اونجا جواب برات میاد یکم هزینه اش نسبت به بقیه بالاتره
سلام عزیزم دکتر باریک بین عالیه هم کارش هم اخلاقش تازه شوهرت هم میتونه بیاد داخل نی نی را ببینه
خدا جونم تو زندگی هرچی ازت خواستم بهم دادی شاید یه کم دیر اما تو به صلاحم عمل کردی و همون فاصله دیر شد بهترین مصلحتم ...........مهربونم ازت میخام همیشه خیر و صلاح و مصلحتت را برام بفرستی حتی اگه از نظر من دیر باشه
2738
ممنون پرندیس جان نشاط فر رو یه بار قبلا رفتم آره اخلاقش بد نیس ولی دقتش به نظر کمتره. پس به نظرت دکتر ادیبی خوبه که برم برا سلامت جنین و سونوهای مهم؟؟ دکتر ازلی زنه؟ کجاس سونوش و اسمش سونوش؟؟ کدوم رو ترجیح میدی ازلی یا ادیبی؟؟ من کیست هم دارم برا همین دقت دکتر برام مهمه که کیست رو هم پایش کنه. ممنون میشم راهنمایی کنی
بچه ها آزمایشگاه قاضی عسگر تو اصفهان خیلی خوبه کارش با دقت کاراشون و انجام میدن من خیلی راضی بودم ای ...

ازمن میشنویدپیش این دکترضیایی سونوگرافی نفیس نریدخییییلی بداخلاق وسنگدله خواهرمن برای سلامت جنین رفته بودپیشش باتمام سنگدلی انقدخواهرموترسونده بودداشت سکته میکردآب قندبهش دادیم حالش یه کم جااومدبچه ش داشت سقط میشدخدا جواب همچین دکترهای بی ملاحظه ای روبده