2737
2734
عنوان

انتخاب اسم...روایت یا زمان

249 بازدید | 31 پست

سلام دوستان عیدتون مبارک

میخاستم نطرتون رو بدونم.

باتوجه به اینکه خب اعلب ما مسلمانیم حالا یا اسما یا رسما بنطرتون اسم بچه ها باید بر اساس اسلام و دینمون انتخاب بشه یااینکه طبق زمان خودشون.

مثلا من خودم فکر میکنم باتمام قشنگی که اسامی ائمه ما دارند بعضشون واقعا مناسب زمان ما نیست و بهتره اسم های به روز تری برای بچه ها انتخاب کنیم و البته با معنی

اما طبق روایات بهتره اسم بزرگان دین باشه و...

نظرشما چیه؟

یه صلوات کوچولو برام بفرست بی زحمت  

من فقط فارسی

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

هم معنی. الان خیلی ها هم معنی اسم های مذهبی اسم میذارن رو بچه هاشون. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2740

نظرت درسته بر اساس روایات خب  اسمای بروزی میشه پیدا کرد 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

من ترجیح میدم به روایات عمل کنم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

به زمان به نظر منم..ولی باز هم بر میگرده به سلیقه و صاحب اختیار بودن..

خودم اسمایی ازین قبیل رو میپسندم مثلا حنا گندم بهاره سوگند اریا آریانا ارسلان و ....

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..

هرکی هرچی دوست داره بذاره 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706