2752
2734
عنوان

انتخاب اسم...روایت یا زمان

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 31 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنظر من اگه اسم ائمه رو بچه هامون نزاریم  فراموش میشن ودیگه اعتقاد میمیره و خیلی چیزای بد جاشو میگیره اسم محمد یا علی چشه یه اسم دوره خودت بزار کنارش لااقل اسم پسرم محمدکیان هستش وخیییلی رازیم اگه خدا باز بم پسر بده باز اماامی  وترکیبی میزارم جدید و قدیم در کنار هم چیزی از دست نمیدم ووقتی صلوات میفرستم اسم پسرمو محمد کنارش گذاشتم بهم ارامش میده

میشه بیشتر بگی

یکی از حقوق فرزندان نام نیک داشتنه.و بهترین نام ها همونطور که در روایات اومده اسامی اهل بیته و سفارش شده به نام اهل بیت گذاشتن.خصوصا فاطمه،محمد،علی و القاب حضرات معصومین.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
مادر  شوهرم گفت بزارین محمدصدرا نذاشتیم 😖😖

منم داداشم و زن داداشم این مد نظرشونه برای نی نی شون ک ماه اینده ب دنیا میاد،این و محمدسامین،البته بخاطر هماهنگی با اسم‌ خودشون هم هست

نظر شخصی من اینه که دو اسمی نباشه و اگر هم شد همه کامل صدا کنن مثلا امیر ارسلان رو همه ارسلان خالی صدا میکنن و خیلی اسمای دیگه...و اینکه مثال نمیزنم اما یسری از اسمهای ائمه باتمام احترام واقعا دیگه قدیمی هستن و بچه دراینده ممکنه خجالت بکشه حالا ادم باید به خجالت لچه بیشتر توجه کنه یا احادیث!

پسر دوم من اخر ما مبارک دنیا میاد ممکنه شب شهادت حضرت علی باشه شوهرم میگه بزاریم علی من خودم خیلی دوست دارم ولی برادر شوهرم داییم عموم پسر خاهرشوهرم و چندتا علی دیگه داریم و مهمتر اینکه پسر بزرگم رهام هست میگم باید مثل رهام یه مقدار به روز باشه

یه صلوات کوچولو برام بفرست بی زحمت