2737
2734

راستش از سریال خاطرات خون آشام خیلی خوشم اومد و عاشق شخصیت و قیافه دیمن شدم .حالا دنبال سریالی میگردم که جاشو پر کنه ولی چیزی پیدا نمیکنم. اولین قسمت از سریال های teen wolf , true blood , game of thrones, دیدم با شخصیت هاش حال نکردم چون شخصیت و تیپ هنرپیشه ها برای من خیلی مهمه و جذب هیچ کدوم نشدم . چه سریالی پیشنهاد میدین که همچین کاراکتر محبوب و جذابی داشته باشه؟ 

بعضیا .میگن توی سوپر نچرال شخصیت دین هم مثل دیمن جذابه ولی من شروع نکردم چون خیلی طولانی بود سریالش . ارزش داره شروع کنم به دیدنش؟

بهترین سریالی که دیدین چی بوده؟ ترسناک در عین حال عاشقانه باشه مثل vampire diaries , همش به این بهانه دنبال میکردم که الینا عاشق دیمن بشه آخرشم عاشقش شد ....خخخخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

خاطرات یک خون آشام قسمت دوم هم داره البته فکر میکنم دیمن توش نیست کلاوس و اصیل ها هستن اسم سریال هم هست originals یا همون اصیل ها

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

گیم اف ترونز معرگس از شخصیت هاش خوشت نیوم؟ناموسن اونو با فیلم خاطرات خون اشام مقایسه میکنی خاطرات خوک اشام دو فصل دیدم واقعا مزخرف و بچه گانه بود ولی گبم اف ترونز 

ده ۱۰۰

واکینگ دد معرکس معره

دقیقا منظورت رو متوجه نشدم اما میزل شگفت انگیز و پیکی بلایندرز رو یه سرچ بزن 

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد

اگه کره ای میببنی سریال دانشمند شب گرد رو بگیر خون اشامی تاریخی هم هست

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
2706