2737
2734
سلام.من هفته 38 هستم ولی هنوز شکمم خیلی بالاست و هرکی منو میبنه میگه به این زودی ها زایمانت نیست.میخواستم بدونم ربطی داره؟این روزهای آخر چه کارها و چه تغذیه ای مناسبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
, salam
manam hafteh38hastam va uk zendegi mikonam bara hamaton arezo salamati va zayman rahat daram
bacheha inja bishtar az 2bar sono anjam nemidan1hafteh 9 vadige hafteh 12
yani man aslan az ghad va vazneh bache ziyad motmaen nistam vali khodeshon migan vaznesh ta hafteh 40 mireseh be 3800 va ba gozashtan dast ro shekam mifahman ke bache be taraf paeein charkhideh
baram doa konid hameh chiz be khobi tamom beshe
tazeh man mikham bar khalaf nazar ina ke migan zayman bayad hameh chizesh tabiee bashe va dar aab ya estefadeh az gaz bashe az epidoral estefadeh konam
2738
واییی خدا کنه لی لی جون ! همش نگرانم که آخرش نچرخه.....
یعنی شما تازه شروع به پیاده روی کردی ؟ راستش من سرکلاژ شدم و هنوز بخیه هام رو برنداشتم ، انشاالله یکی دو هفته دیگه برمیدارم ، برای همین الان اجازه پیاده روی ندارم . نمی دونستم خانومایی که مشکلی ندارن از هفته چند اجازه پیاده روی دارن ؟