2733
2734

کرم مرطوب کننده خیلی استفاده کردم با وازلین بهتر نشد

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به هدفام🥹🩷ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستید🙏🏻💙خدایا شکرت💜🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دستکش بخر

برای ظرف شستن میشه استفاده کرد ولی وقتی مایع دستشویی استفاده کنی دیگه نمیشه دستکش پوشید

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کرم آد بزن زمستونا که دستم خشک میشه خیلی جوابه

بدون دستکش کار نکن 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

کرم اوره ثمین امتحان کن شاید نتیجه داد

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2740
مایع دست کرمدار استفاده کن 

اونم خریدم تغییری نکرد دستم چن مدت پیش اگزما شدید زد با وازلین یکم بهتر شد قرمزیش رفت ولی خیلی خشکه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ظرف شستن میشه استفاده کرد ولی وقتی مایع دستشویی استفاده کنی دیگه نمیشه دستکش پوشید

وسواس داری؟

یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه وبالای سرش یک یادداشت می گذارم و می روم:"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."
وازلین روغن زیتون

استفاده میکنم مداوم تغییری نکرده دستام خیلی شدید خشکه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وازلین زیاد بزن بعد دستکش یکبار مصرف دستت کن کش هم ب مچ دستت بزن که تو خواب دستکش در نیاد شب موقع خواب همین کارو بکن تا صبح دستت باشه سه روز پشت سرهم انجام بده میبینی اثر داره 

2706