2737
2734
عنوان

دوستان به نظرتون خدا عذاب الهی نازل کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 48 پست
عزیز داری میگی ممکنه گرفتار بشن و ممکن هم هست نشن. یکی از دوستان ما پزشکه. میگه سردخونه ها پر شدن و ...

خوب من همسرم توی غذا و دارو هست بیچاره ها به خاطر تحریما دارو ندارن جون مردم برلشون مهمه صبح تا شب دنبال داذو هستن همسرم حتی پنج شنبه جمعه هم دنبال داذو و مواد ضد عفونی کننده هست برا بیمارستانا. حالا گفته خود ایران یک چیزی کشف کرده ریه رو کامل پاک میکنه تحت بررسیه اینام بیکار نیستن بدبین نباشیم این ویزیه که دامن ملت و دولت رو گرفته

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آذر جان.خوبی گلم.سال نوت مبارک بچه های گلت چطورن .ببوسشون

سلام عزیزم ممنونم همه خوبیم قرنطینه خانگی هستم. تو چیکار میکنی

2731
ماهم همینطور.😕 اقا بهزاد چطوره .دخترت چطوره اسمشو چی گذاشتی

بهزاد دیگه کم کم داره حرف میزنه و به شدت در حال یادگیری دخترمم شش ماه و اسمش بیتا

مهربونم این ویروس چه آزمایشگاهی باشه چه از حییوون بطور طبیعی اومده باشه، مخلوق هست.. یک مخلوق خیلی خیلی کوچیک که تمام مردم دنیارو ترسونده.. این مخلوق  جاندار سرباز خداست... به هرکس خدا بخواد اسیب میرسونه و به هرکس بخواد امان میده... منتها دلیل نمیشه یکی بر اثر کرونا بمیره ادم بدی بوده نه.. اون مرگش فرار سیده و سبب مرگش کرونا بوده

اما با توجه به اینکه دنیای الانمون از خدا و معنویات خیلی فاصله گرفته بودن و حتی به وجود بهشتو جهنم همه بی اعتقاد بودن (بعد از ایمان اوردن) کم کم به این عقیده رسیده بودن که انسان خودش خداست... یا انسان در اثر تکامل میمون ها بوجود اومده.. یا امامزاده های مختلف یا معبودهای مختلف داشتن که به جای صدا زدن خدا اونها رو صدا میزدن.... خداوند بنظظرم ازونجایی ک مدیر جهان هست میخواست یه تلنگر به ما انسانهای جاهل و مغرور و فریب خورده بزنه که : من اول و اخرهستم.. من خالق هستم... من بهتون حاجت میدم.. من زنده میکنم.. من میمیرونم.. من بهتون امان میدم.. من شمارو از بلاها حفظ میکنم نه هیچچچ مخلوق نه هیچچچچچ مکان مقدس نه  هیچچچ کس دیگه... "
برای همینه که در کافرترین کشورها اجازه دادن صدای اذان گفته بشه بعد از صدها سال... یا در امریکا مردم نامسلمان از ترس و از سر بیچارگی پشت نمازگزاران سجده میکنند....

همه ی اینها برای این بود که خداوند بگه: منو پرستش کنید

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
بهزاد دیگه کم کم داره حرف میزنه و به شدت در حال یادگیری دخترمم شش ماه و اسمش بیتا

ای جون دل.خداحفظشون کنه.بهزاد الان چند وقتشه وحرف زدنش درچ حده.بارانا۲۱ماهشه و کلمه زیاد میگه تازه تازه دوکلمه ای هرازگاهی میگه

😍
2740
ای جون دل.خداحفظشون کنه.بهزاد الان چند وقتشه وحرف زدنش درچ حده.بارانا۲۱ماهشه و کلمه زیاد میگه تازه ت ...

۰بهزاد الان دو سالشه و جمله دو کلمه ای میگه اما خوب هنوز خوب حرف نمیزنه

عزیزم سلام  برای شادی روح پدرتون صد تا صلوات و یس و زیارت عاشورا نذر کردم  ممنون عزیزم😘 ...

خیلی ممنونم عزیزم

2706