2733
2739
عنوان

دوستان به نظرتون خدا عذاب الهی نازل کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 48 پست
سلام خداپدرت بیامرزه میشه بی زحمت دستورمرغت بزاری که توتاپیک بغلی گذاشتید.من مرغام زیادخوب نمیشه

سلام ممنونم. ببین اول بگم همیشه سعی کن مرغ کوچیک بگیری چون بزرگا واقعا بدمزه میشه. بعد اینکه پوستشو جدا نکنن حالا من چون مرغ کوچیک میگیرم میگم فقط از وسط نصفش کنه برام. بعد از شستن مرغ کمی آبلیمو خیلی کم با سرنگ توی سینه اش تزریق میکنم بعد میذارم تو قابلمه پیاز درسته و سیر سه حبه و کمی زعفران و نمک اضاف میکنم با کمی روغن و سه لیوان پر آب درشو میذارم و میذارم خوب بپزه. وقتی پخت و به اندازه یک لیوان آب داشت اون آب رو برمیدارم و اجازه میدم این تو همون قابلمه با روغن سرخ بشه. توی یک ظرف دیگه فلفل سیاه و زردچوبه و رب میریزم تفت میدم و اون یک لیوان آب مرغ هم که برداشتم بهش اضاف میکنم و وقتی درشو میبندم و میذارم غلیظ بسه بعد مرغمو که سرخ شده میذارم تو دیس دورش سیب زمینی میذارمو آب مرغ میریزم روش. اگر هویج هم دوست داری موقع پخت مرغ میتونی خلالی کنارش بپزی

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
سلام ممنونم. ببین اول بگم همیشه سعی کن مرغ کوچیک بگیری چون بزرگا واقعا بدمزه میشه. بعد اینکه پوستشو ...

خداپدرت بیامرزه فاتحه براش دادم😍پیازدرسته وسیرمیندازی میره 

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از وقتی سن تکلیف رسیدم تا الان یه بارم روزم نخوردم  حتی موقع خاصی باشه میرم  نمازم هم ...

سلام علیکم شما خوبین پاکین میشه برای شفام سرنمازاتون دعا کنید هرزمان دعوکردین به نام سادات برام دعا کنید و بخدا بگید که خدایا سادان رو شفا بدین 

2728