2733
2734

واکسن رو باید به تاخیر بیندازین

خیلی بدبخته اونی که به فکر لباس و خریدو مهمونی و سفره واقعا تاسف بابت بعضی از مردمِ بی عقلم✋😑😑

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

یا اون خانمی که میاد تاپیک میزنه بدادم برسید بعد میری میبینی داره گریه میکنه که واااای نوبت آرایشگاهم و چکار‌کنم😑😑😑

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چرا ؟

من دو روز پیش واکسن دخترمو زدم

چقدر هم پرس و جو کردم، حتی واسه خانم دکتر ظریفی هم پیغام گذاشتم

الان چرا میگن نزنین؟ به خاطر الودگی محیط یا چیز دیگه؟

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
دختر داییم پرستاره.همش میگه تو رو خدا فقط دو هفته تحمل کنید بمونید کنترل میشه

خیلی آدم نفهم داریم اینجوری به جایی نمیرسیم

من پسرم۱۳هم واکسن داره ببرم نبرم موندم

عزیزم دستور اومده نبرین..بازم واسه اطمینان به بهداشت زنگ‌بزن

2740
یا اون خانمی که میاد تاپیک میزنه بدادم برسید بعد میری میبینی داره گریه میکنه که واااای نوبت آرایشگاه ...

الان یکی شومیزش ب دلش نبود میخواس بره عوض کنه.من یکی از بی خیالی اینا چند روز دیگه دمم درمیارم

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
الان یکی شومیزش ب دلش نبود میخواس بره عوض کنه.من یکی از بی خیالی اینا چند روز دیگه دمم درمیارم

خدای من😳😳😳

چرا ؟ من دو روز پیش واکسن دخترمو زدم چقدر هم پرس و جو کردم، حتی واسه خانم دکتر ظریفی هم پیغام گذاش ...

عزیزم ظاهرا این هفته اوضاع قرمزه تصمیم جدی  گرفته شده❣

مادر شوهر من پاشده رفته مراسم ختمِ داییِ دامادهِ خواهر شوهرش یه شهر دیگه😮😮😑😑😑خیلیم تعریف میکنه شلوغ بوده

.میگم‌چرا رفتی آخه..میگه رعایت کردم میگم چطوری میگه هیجی دیگه چایی نخوردم😱😱😱😑😑

2706