2752
2734
عنوان

دوستانی که بچه هاتون واکسن دارن همین روزا.به تاخیر بیندازین

| مشاهده متن کامل بحث + 2390 بازدید | 51 پست
همین دیگه مشکل منم همینه ،قبل کروناهیچکی دعوت نمیکردا ،الان که فهمیدن من نمیرم مهمونی همه دعوت میکنن ...

😂😂😂😂 ما دوره داشتیم کنسل کردیم هرچندبعصی ها مخالف بودن 

خانواده من هم نمیگن بیاین تلفنی درتماسیم بااینکه فاصله زیادی هم نداریم خانواده شوهرهم که نمیرم مادرشوهر چندشب پیش گفت بیاین منم گفتم نه راحت 

😂😂😂😂 ما دوره داشتیم کنسل کردیم هرچندبعصی ها مخالف بودن  خانواده من هم نمیگن بیاین تلفنی در ...

من شوهرم به خانوادش گفت اوناهم گفتن هرطورراحتیدولی مامانم توکوچمونه هرروززنگ میزنه ناهاربیا،تازه باباهم مغازه داره باادمای زیادی رفت وامدداره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من شوهرم به خانوادش گفت اوناهم گفتن هرطورراحتیدولی مامانم توکوچمونه هرروززنگ میزنه ناهاربیا،تازه باب ...

شوهرمنم مغازه داره همش بهش میگم رعایت کن میادخونه همه چیز ازگوشی وکلید رو باسرکه وآب جوشیده پوست پرتقال ضدعفونی میکنم 

یا اون خانمی که میاد تاپیک میزنه بدادم برسید بعد میری میبینی داره گریه میکنه که واااای نوبت آرایشگاه ...

سلام .چرا باید عقب بندازیم.من امروز با دکتر دخترم صحبت کردم گفت اصلا یک روز هم عقب ننداز.حالا منم موندم چکار کنم؟ 

ناگهان چه زود دیر میشود.............
2731

سلام عزی م ببخشید شما تویه تاپیکی گفته بودید هماتوم دارید روبارداریتون سال ۹۶ و خونریزی .بچتون موند؟توروخدا جوابمو بدید 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
مادر شوهر من پاشده رفته مراسم ختمِ داییِ دامادهِ خواهر شوهرش یه شهر دیگه😮😮😑😑😑خیلیم تعریف میکنه ...

😂😂😂وای چ مادرشوهر باحالی داری گیسو

🌸https://harfeto.timefriend.net/17168112413226🌸چالش ناشناس صرفا برای دوستان قدیمیست  و ارزش دیگری ندارد 🩷🦩🤍https://abzarek.ir/service-p/msg/1867261 اگر دوست قدیمی منی برام پیام بذار دیدن دوبارت خوشحالم میکنه 🦩🦩🤍🩷🦩 ● باشد که غم خجل شود از صبر قلب ما ❤️‍🩹میاد اون روز خوبه 🕊
دوستان خلاصه مراقب خودتون باشین باید از خودمون شروع کنیم..تا وقتی ما مردم بیخیالی کنیم همه چیز بدتر ...

سلام دوست عزیز

من تاپیکهای قبلی شما رو خوندم. چند سال پیش مشکل کم شدن روزهای پریودی داشتین و نگران یائسگی بودین.خاطرتون هست؟ و بعد دیدم که خداروشکر بچه دار شدین..

میخواستم بپرسم مشکلتون چی بود؟ چطوری حلش کردین؟ راحت باردار شدین؟