2737
2734
دوتا برادر و یه خواهرم فوت شدند.متونم ازتون بخوام توی این شب عزیز برای شادی روحشون یه فاتحه بخونید. یه دنیا ازتون ممنون میشم.
خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته ها سپاسگزارم♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی...
روحشون شاد.
برای تک تک شون فاتحه فرستادم آبجی...روحشون شاد.مطئن باش اونها با همین کار شما الان خوشحال شدن...
احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2731
2740
خدارحمتشون کنه
امام صادق سلام الله علیه : مَن عَیَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم یَمُت حَتّى یَرکَبَهُ کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود _____________________________________________________________ اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
عزیزم براشون فاتحه خوندم.خدا همه ی رفتگان رو بیامرزه. برای بابای منم یه فاتحه میخونید؟
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
منم خوندم.خدا رحمتشون کنه.
برای پدر منم میشه بخونید
لباس راحتی ترک با قیمت فوق العادهههههههههههه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1185498&PageNumber=1 ..پارچه نمدی قیمت مناسبم دارم...... [smiley]s/sm85.gif[/smiley]رز رویایی سابق هستم.
اخی خدا بیامرزتشون منم براشون میخونم دوستان یه فاتحه هم برای اموات این جمع بخونیم چشم امیدشون شب جمعه ای به ماست خدا تموم اموات مومنین روبیامرزه الهی امین .
اللّهمَّ العَن قَتلَة اَمیرَالمُومِنین ( علیه السلام ) ...با افتخار و با تمام وجودم در برابرت سجده میکنم یا الله... اِنَّما مَثَلُ اَهْلِ بَیْتى فیکُمْ کَمَثَل سَفینَةِ نوحٍ علیه ‏السلام مَنْ(رَکِبَهَا) دَخَلَها نَجا وَ مَنْ تَخَلَّفَ عَنْها غَرِقَ؛ مَثَلِ اهل بیت من، همانند کشتى نوح است که هر کس سوار آن شد، نجات یافت و هر کس رهایش کرد، غرق گردید.
2706