2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برای شما زبان نیست  

دعوا دوس داری؟ میتونم جوابتو بدم ولی نمیخوام تاپیک استارتر بترکه خداحافظ عزیزم🌹

همسرت وظیفه نداره کمبود ها و عقده های مالی و عاطفی که خونه پدرت داشتی رو جبران کنه با کمک هم زندگیتون رو بسازید😉💪یه بارم مارو تو پارتی گرفتن به سرهنگه گفتم من سرایدار اینجام خودم باهاتون تماس گرفتم تیپمو نگاه کرد گفت اینو آزادش کنید کلی هم ازم تشکر کرد☺
متحدترين ملتي ك ديدم كوردا بودن!!بژي كورد!!تركا فقط زيرآب همو زدن هرجا ديدم متاسفانه!!!خودم فارسم ول ...

بنظر من ک ترکها هم باهم خوبن...تو مجلس ندیدی چجوری هوای مردمشونو دارن؟

هرجا ببینی ترک هس.خودم تهران هستم وسط محله ی ترکها.خیلی هم خوب و مهربونن

2740
پدرم ی رگ ترک یکی کرد مادر یکی کرد یکی فارس خودمون بجنوردی و فارسی زبان

شما پس کرمانج و جغتایی هستید. کردی شما فرق داره و مهاجرین شکاک هستین. بله. اینطور درسته حالا اگر با جاجرم هم ارتباط داشتین تان هم بودین. ولی در آرام ترین شهر ایران هستین. مردم این شهر هیچ وقت در استرس نیستند. حتی می‌گفتند شش روز بعد از انقلاب متوجه شده بودند. خوش به حالتون

فدات مرامتو.یاشاسین کُرد😘❤

❤❤❤❤ 😘

همسرت وظیفه نداره کمبود ها و عقده های مالی و عاطفی که خونه پدرت داشتی رو جبران کنه با کمک هم زندگیتون رو بسازید😉💪یه بارم مارو تو پارتی گرفتن به سرهنگه گفتم من سرایدار اینجام خودم باهاتون تماس گرفتم تیپمو نگاه کرد گفت اینو آزادش کنید کلی هم ازم تشکر کرد☺
دعوا دوس داری؟ میتونم جوابتو بدم ولی نمیخوام تاپیک استارتر بترکه خداحافظ عزیزم🌹

عزیزم فکر نکنم منظوری داشتن ایشون.روزجهانی زبان مادره.فکر کنم میگه مگه برای شما زبان نیست؟

😍
عزیزم فکر نکنم منظوری داشتن ایشون.روزجهانی زبان مادره.فکر کنم میگه مگه برای شما زبان نیست؟

گلم مهم نیست بی خیال 

شما پس کرمانج و جغتایی هستید. کردی شما فرق داره و مهاجرین شکاک هستین. بله. اینطور درسته حالا اگر با ...

بجنوردیا خیلی شاد و اهل سفرن

ما ولی اختلافات خانوادگیمون زیاده متاسفانه...دلمونو ب سفر خوش کردیم

نمیخام مردم خوب جاجرم رو زیرسوال ببرم ولی آدمای خوبو نرمالی نیستن.آدمای زرنگی هستن اهل زرنگ بازی

کرمانج بله

ترکیمونم اصالتا همدانیه

2706