2737
2739
عنوان

بانک اطلاعات اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 383816 بازدید | 1134 پست
سلام دوستان عزیز.قالی شویی خوب تو اصفهان اگه سراغ دارید.معرفی کنید.ممنون میشم.

منم دنبال قالیشویی خوبم. فرشم دستبافه و رنگ قرمز رنگ میده، یه تیکه اشاب ریخت و یکم رنگ داده به سفیداش، حالا میخوام ببینم جایی میتونه درستش کنه یا نه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم. قط برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خیلی عالی آموزش میدن . خواهرم اینجا آموزش کار با مواد تخصصی و کوتاهی دیده . خودم هم میکاپ و شنیون دارم آموزش میبینم . خداییش عالیه . بینظیره  تو تهران هستش . اسمش آموزشگاه آرایشگری مهستان هست اینم شمارش ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲   ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹  آموزشهاش عالیییه . ممنونم ازشون . مدرک رسمی و قابل ترجمه هم میدن

2742
2740
مامان سمیرا در مورد دکتر سالِک طریقه نوبت گرفتن اینه که یا 1.5 دم مطب باشی و اسم بنویسی و یا 1. ...

ببخشید شما بچتون وپیش دکتر سالک بردین؟من دخترم کمبود وزن داره دنبال یه دکتر خوبم ولی هر دکتری رو یکی بد گفته یکی خوب نمیدونم پیش کی ببرم

سلام به همه مامانای گل

برای خرید مواد غذایی سالم و طبیعی، توسط یکی از آشناها  با یه مجموعه دانش بنیان به نام زلال آشنا شدم و چند باری ازشون خرید کردم به نظرم محصولاتشون خیلی خوب و با کیفیت بودن قیمتشون هم مناسب بود با پیک رایگان

اینم آدرس کانالشونه توی تلگرام و ایتا   @sabadzolal

شمارشون 09103473818

امیدوارم خوشتون بیاد

ببخشید شما بچتون وپیش دکتر سالک بردین؟من دخترم کمبود وزن داره دنبال یه دکتر خوبم ولی هر دکتری رو یکی ...

سلام عزیزم. دکتر سالک عالی ه. نوبت دهیش هم اینترنتی. از روز قبل نوبت میگیری. تو گوگل بزن دکتر سالک سایتش میاد. من بچه دیگه بزرگ شده ولی تشخیص این دکتر خیلی خوبه

یه ارایشگاه خوب برای عروسی برادرم میخوام میشه راهنمایی کنید

برو پیشه مائده فوق العاااااااااده عالیه خیییییییییییییییلی مارش خوبه‌مثل ماه میشی منکه خیلی خوشگل شدم خیلی دپست داشتم 

شمارشم داخل پیجش هست 

اینستاگرام:arosmaede

2706