2733
2734
عنوان

بانک اطلاعات اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 383862 بازدید | 1134 پست

حراجي هاي نظر شروع شده؟؟؟؟؟؟؟

همسرم مردي عاشق و فهميده است،او مرا خط ب خط بلد است و ميداند با احساسات زنانه ام چگونه رفتار كند،،در حالت ارام مرا گنجشك خيلييي كوچولو ميداند و هر وقت عصبي باشم مرا فايتر ماهي صدا ميكند ،،تمام دغدغه ذهنيش،،ارامش روح من است،گاهي بانو بزرگوار خطابم ميكند و خودرا مردي مديون به من،،،گاهي از ارزوهايي ك برايم دارد سخن ميگويد،انقدر با هيجان مانند پسرك ده ساله ك همه او را مرد خانه صدا ميكنند ،،مرد من خيلي صميميت را بلد است ،مهرباني را بلد است،سخاوت را بلد است،مرد من با هوس بيگانه است و عشق را كاملاً بلد است،او با خشونت عليه زنان چه كلام و چه رفتار ب طور جدي و محكم بيگانه است،،مرد من يك مرد است اما نه يك مرد معمولي نه يك مرد متعصب و نه يك مرد تظاهر گر و نه يك مرد ريا كار،،،تمام فعل و انفعالات مرد من با روح و جسمش عجين است،،،دوستت دارم مرد واقعي من ،،قهرمان زندگيم ،تمام زنان سرزمينم ارزوي چنين مردي با چنين باور فكري و  عملي را دارند❤️خداراشكر چنين مردي،معشوق هميشگي زندگي من است❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برادر همسرم 25 سال پیش از داربست سقوط کرده بود و بعد از حدود یک سال راه افتاد ولی بعد از آن نتونست کار بنائی را ادامه بدهد و مجبور شد که بعنوان راننده مسافرکشی بکند .در یکی دوسال اخیر درد واقعا شدت پیدا کرده بود و فقط با عصای زیر بغل و لنگان لنگان راه می رفت  دکترها گفته بودند که سر استخوان ران سیاه شده است و خون به آن نمی رسد و باید مفصل مصنوعی بزارند و بنده خدا که پول عمل را نداشت .از آنجائی که من و همسرم تجربه خوبی از درمان یک دکتر اصفهانی  داشتیم اونو به دکتر معرفی کردیم وقتی رفته بود دکتر متوجه سردی شدید کل پا شده بود و با دستی که روی کشاله ران گذاشته بود عروق پا را ظرف 10 دقیقه باز کرده بود و پا شروع کرده بود به داغ شدن و رنگ پا عوض شده بود و آرام آرام درد پا محو شده بود. یک هفته بعد دوباره به دکتر مراجعه کرد و پا همچنان گرم بود و حتی پا چاق تر از قبل شده بود ولی همچنان لنگش داشت و به نظر می رسید پا کوتاه شده است برای بار دوم دکتر 20 دقیقه با دست روی کمر کار کرده بود و لنگش اون بالای 90 درصد بهبودی پیدا کرد.این درمان فوق العاده است که یک نفر با دست و از روی لباس بتواند اینطوری درمان کند . این را نوشتم که بدونید درمان با دست معجزه می کند و خیلی چیزهای دیگه که حوصله نوشتنش نیست.تلفن دکتر 03135678456

بهترين كيك و شيريني برا مهموني و تولد عمو نوروزه يه شعبش سر مهرداده يه شعبه تو قزلباش برا عروسي خان ...

سلام.برای کوتاهی مو من آرایشگاه کارین توی خاقانی رو شنیدم.شما شماره تلفن ازش نداری؟

یه شماره دادن ۳۶۲۷۰۸۸۵  هرچی تماس میگیرم کسی جواب نمیده

سلام . برای لیزر اصفهان کجا بهتره؟ دوستان لطف کنید اگر جایی لیزر کردید و راضی بودید منا راهنمایی کنی ...

اگه منظورتون لیزر چشم است.من پیش دکتر صلدقیان که مطبش مجتمع بلوار تو جهار باغ هست لیزر کردم.حدود8سال هست.راضیم.تو کلینیک صدرا دروازه شیراز جراحی م کرد.تواون کلینیک که تخخصصصی چشم هست کلی دکتر مخصوص لیزر هسات.دکتر قریشی و رزمجو هم خوبن

بهترين كيك و شيريني برا مهموني و تولد عمو نوروزه يه شعبش سر مهرداده يه شعبه تو قزلباش برا عروسي خان ...

عزيزم شماره كلاس رقص و ميخام 

همين فريبا ك معرفي كرديد

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭