2737
2734
سلام. یکی از آشناهامون تو هفته 26(ببخشید اشتباه نوشته بودم36) هست. دکتر گفته آب دور جنین خیلی کم شده. فشار بدنش هم بالاست و ممکنه بچه تا دو هفته دیگه به دنیا بیاد. وزن جنین خیلی کمه. یک کیلو بیشتر نیست. دکتر گفته باید چیزایی بخوری که وزن جنین رو بالا ببره.
مامانایی که تجربه دارین لطفا راهنمایی کنین. چی باید بخوره. تازه دکتر گفته غذاهای نفخ دار نباید بخوره چون ممکنه فشارها باعث بشه دردزایمان شروع بشه.
از تجربه هاتون می شه بگید لطفا.ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تو هفته 33 ابم کم شد وزن بچم 1900 بود دکتر گفت وزنش کمه 1 هفته استراحت مطلق کردم
بستنی اب گوشت دلستر و گوشت و مرغ کبابی خوردم روزی 2 ساعت هم به پهلوی چپ بخوابه تو 1 هفته 400 گرم وزن گرفت
راستی برای کم شدن اب باید روزی 5 لیتر هم مایعات بخوره
بنیتا و برسام عشق های من
2740
من تو هفته 24 کم شده بو مایع به 4 رسیده بو د به من هم گفتن زایمان زود رس داری وزن بچه رو با لا ببر تا 1 هفته بچم اصلا رشد نکرد از هفته دوم که از بیمارستان مرخص شدم عملیات شروع شد چون من فشار بالا داشتم دلستر و مواد نفاخ نباید میخوردم لیست رو مینویسم
عسل
4 مغز روزی سه وعده به غیز وعده های اصلی باید کباب چه مرغ چه گوشت به تناوب
زیرا خوردن پروتئین بیشتر از همه چی بچه رو چاق میکنه
من با دکتر مشورت کردم قرص امگا3 هم خوردم
غذا های دریایی کبابی
مایعات تاجایی که میشه 5لیتر حتما باشه
آبمیوه طبیعی آب هویج پرتغال و شربت آبلیمو کمتر آب بدون املاح چون اگر زیاد بدون املاح باشه ویتامین دفع میشه
من با این رزیم تو 30 هفتگی بچم 3300شده بود و دکتر گفت دیگه به یاری خدا بچت خطر رو از سر گذروند
سلام معراجی جان . چقدر خوب که تونستی نینیتو اینطور تقویت و حفظ کنی منم هفته ٢٣ بارداری ام دوقلو ه . یکیشون در اثر سوراخ شدن کیسه آب ، آب دورش خیلی کم شده و منم حسابی ترسیدم ، اگه واقعا بشه وزن بچه رو بالا برد و زودتر زایمان کرد خیلی خوبه لطفا اگه تجربه دیگه ای هم داری بهم بگو دارم از استرس میمیرم ، استراحت که خیلی میکنم ، یعنی امیدی به برگشت مایع دور بچم هست ؟ توروخدا کسی تجربه ای داره دریغ نکنه دعاتون میکنم ممنونم
2706