2733
2739
عنوان

کم شدن مایع دور جنین...اگه کسی تجربه داره لطفا بیاد اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 97754 بازدید | 121 پست
[QUOTE=100243864]خدا خودش کمک کنه به منم گفتن شنبه سونو بدم و تکلیف مشخص بشه  بخدا دارم دق میکن ...

خدا خودش کمکت کنه من واسه سلامتی بچت از امروز صلوات میفرستم 

توام دعام کن حالم بده 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم  سونو دادی؟

اره عزیزم خداروشکر مایع یه کم بالا رفته ولی تا نرمال بشه مونده گفت باید همچنان مایعات رو ادامه بدی ولی متاسفانه در معرض زایمان زودرس هستم و دکتر فعلا قرص و آمپول داده که اونا هم قلبم رو اذیت میکنن آخه ناراحتی قلبی هم دارم 

گفت باید استراحت مطلق هم باشی که اداره مرخصی نداد نمیدونم چیکار کنم اعصابم خرابه 

فقط خدا خودش مواظب نی نی ها باشه 

شما در چه حالی ؟تازه سونو دادی ؟

2742

حتما مرخصیو بگیر و استراحت مطلق داشته باش. مایعاتتو خیلی بیشتر کن.به هیچ وجه استرس نداشته باشه که زایمان زودرس میاره. همش سرگرم فیلم و کتاب و مهمونی و برنامه های شاد باش. خیلیا تو بیمارستان آبشون جبران شد و بچه سالم به دنیا آوردن که توم قطعا میتونی

اینم میگذره

من روز سونو دکتر اعصابمو خرد کرد و فشارم اومد رو هشت. بعدشم سونو گرفتن آب زیر دو بود. بازم تصمیم گرفتم به بارداری ادامه بدم که انقباضام شروع شد و بعد دو روز امروز هشت صبح بعد کلی درد بچه دنیا اومد. ریه ش مشکل داشت و پاهاش در اثر فشار زیاد چماقی شده بود. میگفتن شانس آوردی زودتر دنیا اومده وگرنه عفونت رحمتو از بین میبرد.

اینارو نوشتم که بیخبر نباشین. بدن ها و جنین ها باهم فرق میکنن. من هیچ وقت مایعم بیشتر نشد دو ماه آبریزش داشتم خبر نداشتم. این اتفاق ممکنه واسه هیچکس نیفته. امیدتونو از دست ندین، تحت نظر یه دکتر مطمئن بدون استرس از بارداریتون لذت ببرین

اینم میگذره
خدا خودش کمک کنه به منم گفتن شنبه سونو بدم و تکلیف مشخص بشه  بخدا دارم دق میکنم مال من از هفته ...

سلام عزيزم . ممكنه بگيد مشكل آب دور جنين از بين رفت؟ چجوري بالا رفت الان چقدر شده؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
من روز سونو دکتر اعصابمو خرد کرد و فشارم اومد رو هشت. بعدشم سونو گرفتن آب زیر دو بود. بازم تصمیم گرف ...

عزیزم من این چن روز اونقدر حالم بد بود نتونستم ازت خبر بگیرم 

الان اومدم دیدم چی شده اشکم دراومد من خیلی واست دعا میکردم که مشکلت حل بشه الان بخدا قلبم میخواد از جاش در بیاد 

فقط خود خدا بهت صبر بده و جاشو واست پر کنه 

من استخوان درد عجیبی گرفتم که علتش رو هم دکترم نمیدونه فقط درد میکشم حرکت بچه هم از وقتی این درد رو دارم کم شده 

فقط خدا کمک کنه 

2740
سلام عزيزم . ممكنه بگيد مشكل آب دور جنين از بين رفت؟ چجوري بالا رفت الان چقدر شده؟ 

سلام گلم خداروشکر میزانش بالا رفته 

به من دکترم اولش یک هفته هر روز سرم داد بعدش یک در میان بعد چن روز یه بار 

مایعات 10 لیوان گفته بود من 15 لیوان میخوردم 

البته هنوز نرمال نشده ولی نسبت به قبل بهتر شده 

خدایی نکرده شما هم در این مورد مشکل دارین؟

سلام گلم خداروشکر میزانش بالا رفته  به من دکترم اولش یک هفته هر روز سرم داد بعدش یک در میان بع ...

خداروشكر بله عزيزم. واسه من خيلي كم دكتر هم نگفت سرم بزن گفت مايعات هم فايده نداره. فقط گفت بايد آسپرين بخوري و هپارين بزني ممكنه درست بشه. 

سرم چي ميزدي؟ منم ميتونم خودم بزنم؟ 

سلام گلم خداروشکر میزانش بالا رفته  به من دکترم اولش یک هفته هر روز سرم داد بعدش یک در میان بع ...

شما هفته ١٢ مايع دور جنين چقدر بود؟ واسه سونو آنومالي چقدر شد؟ من سونو آنومالي رفتم گفته خيلي كم 

خداروشكر بله عزيزم. واسه من خيلي كم دكتر هم نگفت سرم بزن گفت مايعات هم فايده نداره. فقط گفت بايد آسپ ...

الان اندکس مایع چنده ؟

ببخشیدا دکترتون غلط کرده منم سر این قضیه سه تا دکتر عوض کردم به من میدونی دکتر اولی چ یگفت ؟ گفت هیچ راهی نداره اگه خواستی مایعات بخور یا بچه میمونه یا توقف رشد میده 

دوباره دکتر دومی هم همینو گفت 

باز عوض کردم دکتر سومی ولی گفت اصلا ناامید نباش درست میشه 

شما هفته ١٢ مايع دور جنين چقدر بود؟ واسه سونو آنومالي چقدر شد؟ من سونو آنومالي رفتم گفته خيلي ك ...

من هفته 12 مقداررو ننوشته فقط نوشته حداقل میزان 

توی آنومالی قطر بزرگترین پاکه رو زده 2 

بعدش بالی سه شد قطر پاکه 

البته اکثر سونوها اندکس مایع رو به سانت میزنن 

مال شما چن سانته 

من هفته 12 مقداررو ننوشته فقط نوشته حداقل میزان  توی آنومالی قطر بزرگترین پاکه رو زده 2  ...

به من گفت ٤ سانته و خيلي كم. گفت مايعات فايده نداره . نميدونم . ولي همه مايعات خوردن آب دور جنين زياد شده. 

الان هفته چند هستيد؟ چقدر شده الان؟

به من گفت ٤ سانته و خيلي كم. گفت مايعات فايده نداره . نميدونم . ولي همه مايعات خوردن آب دور جنين زيا ...

ناامید نشو عزیزم 

تو همچنان مایعات زیاد بخور ایکاش سرم هم بدن بهت

نمیدونی چرا یه دفعه کم شده ؟

من الان دو روز دیگه 26 هفته تموم میشه من الان یه مشکل دیگه دارم در معرض  زایمان زودرس هستم و دکتر گفته باید استراحت مطلق باشم که متاسفانه نمیتونم استراحت کنم و حالم بده 

2706