2733
2739
چه کنم خووووووو هرچی تو این مدت اس ام اس داشتم پررررررررررررررررررررید

این اخریاش مهم بود شماره کارت استاد راهنمام... کلی از شماره هایی ک سیوشون نکرده بودم ...خداااااااااااااا

چه کنم بشه ها؟ درست میشه عایا؟

گوشی کثافتمم این مدله : 5800 :|

هیچکاریشم نکردم...گوشیم از بی شارژی از هوش رفت اومدم رووشنش کنم روووشن نشد چن بارم امتحان کردم..بعد مموریشو دراوردم بعد روشن کردم..این دفه درست شد منتهاش دیگه اس ام اسام پرید
الان حال اون معتاده بدبختیو دارم ک یدفه همـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش پــــــــــــــــــــــــــــــــریده :))

چه کنم خانومها؟ چه کنم عاقایون؟ کودکان و نوجوانان؟ سنبل خانهای سایت ...بیاین راه حل بدین
چای داغی که دلم بود به دستت دادم...
آنقدر سرد شدم از دهنت افتادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
برو توی اس ام اس ها ........ یکی نوشته پیامهای موجود در سیم و یکی نوشته پیامهای موجود تلفن ببین نیست؟

یک راه دیگه نرم افزار Nokia PC Suite هست که میتونی از طریق کامپیوتر پیامهات و بخونی.امتحان کن.
ساجده جان رفتم پی سی سوییت.... نه فقط همون 10 تا اس ام اسی ک الان تو گوشیم نشون میدرو نشون میده با کامپیوترم
چای داغی که دلم بود به دستت دادم...
آنقدر سرد شدم از دهنت افتادم
2706