2733
2739
عنوان

بهترین دکتر مجاری اداری وکلیه تو ایران کی هست

| مشاهده متن کامل بحث + 86805 بازدید | 51 پست
من یه تومور تو کلیه ام داشتم که خیلی می ترسیدم و ناراحت بودم چند تا دکتر رفته بودم که بهم فته بودن ب ...

منم تعریف دکتر رادخواه رو زیاد شنیدم . شوهر دوستم مشکل اسپرم داشت و تشخیص داده بودن باید عمل بشه و الان خودش می گفت چند وقت از عملش می گذره و اقدام کردن به بچه دار شدن . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهترین فوق تخصص کلیه در تهراندکتر مجتبی عاملی ۰۹۰۵۴۳۹۹۵۰۴خدمات قابل ارائه در مطب :ویزیت بیماران :: مشاوره تغذیه برای درمان سنگ کلیه::مشاوره مشکلات ناباروری برای زوجین::کرایوتراپی اورولوژی یک تخصص جراحی است که بیماری های دستگاه ادراری مرد و زن و ارگان های تولید مثل مردانه را درمان می کند. این تخصص همچنین به تشخیص و مراقبت های جراحی غدد فوق کلیه مرد و زن مرتبط است.۰۹۰۵۴۳۹۹۵۰۴

سلام من دخترم گفتن عفونت ادرار. داره و كليه هاش مشكل خفيف البته ي دكتر اين تشخيص داده دكتري ديگه گفتم عفونت نداره ،خيلي سردرگمم ميخوام بيام تهران لطفأ ي دكتر خوب براي كودكان بهم معرفي كنيد

2731
خواهشا اگه کسی شماره ای از مطب اتوکش داره بده.این شماره ای که تو سایت هست رو هر چی زنگ میزنم جواب نم ...

عزیزم دکتر بردی پسرتو؟پسر منم کلیش مشکل داره نمیدونم پیش کی ببرم

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید

من تجربه مراجعه به جراحهای زیادی داشتم به دلیل سوزش ادرار مشکلم کسی متوجه نمیشد به پیشنهاد یکی از دوستام رفتم مطب دکتر حمید رضا اسدی که داخل مطب هم دستگاه سونوگرافی داشت بعد از معاینه متوجه شد من سنگ پشت جدار مثانه داشتم که عمل کردم و کلا راحت شدم به نظر من بهترین جراح ودکتر کلیه تو ایران هستن ایشون سابقه زیادی هم تو چند تا شهر ایران داشت و حتی خیلی از عمل هایی که خیلی از دکترا به خاطر ریسک زیاد انجام نمیدن ایشون انجام میده و به نظر من دکتر حمید رضا اسدی دکتر خیلی ماهر و باتجربه ای هست

سلام من دخترم گفتن عفونت ادرار. داره و كليه هاش مشكل خفيف البته ي دكتر اين تشخيص داده دكتري ديگه گفت ...

سلام دختر منم ۳ سالشه عفونت ادارار داره سیفیکسیم تجویز کردن تا اینکه چن روز پیش عکس از کلیه ش گرفتن گفتن رفلاکس ادرار به کلیه سمت راستش داره خیلی خفیف میخوام ببینم دخترتون علاعمش چجوریه مثه دختر مت ادرارشو نگه میداره؟

دکتر فوق تخصص کلیه و مجاری ادرار اطفال دکتر زهرا پورنصیری عالی هستن

بسیار دقیق

خیلی وقت میذارن

دکتر خودم بودن تو بچگی و الانم دکتر پسرم هستن واسه نوبت به شماره منشیشون زنگ بزنید فعلا مطبشون یوسف اباد هست ولی گفتن ممکنه جابه جا شن

09386282527 

2738
سلام دختر منم ۳ سالشه عفونت ادارار داره سیفیکسیم تجویز کردن تا اینکه چن روز پیش عکس از کلیه ش گرفتن ...

عزیزم به http://www.drpournasiri.com/telemedicine.html برو این مطب مجازی دکتر پورنصیری هست پول ویزیت میدی نتیجه اش رو اپلود میکنی دکتر جواب میدن فوق تخصص کلیه و مجاری ادرار اطفال هستن

خیلی عالین 

دکتر محسن وریانی مطبشون تو میدون توحیده

من واسه پدرم از ایشون وقت گرفتم خیلی پزشک خوب و با تجربه ایه

ما قبلا پیش چند تا دکتر برده بودیم پدرمو همه میگفتن باید جراحی باز انجام بشه 

اما دکتر وریانی گفتن با لاپاراسکوپی میتونن توده رو دربیارن 

و عملشون کردن خداروشکر کلیه اش الان سالمه سالمه

آدرس مطبشون : تهران، میدان توحید، ابتدای ستارخان، نبش کوثر یک

09376387750

02166571448

2706