2737
2734
عنوان

بهترین دکتر مجاری اداری وکلیه تو ایران کی هست

| مشاهده متن کامل بحث + 86805 بازدید | 51 پست
سلام ببخشید من پسرم ریفلاکس دو طرفه داره والان ده ساله در اهواز خیلی اذیت شدیم از وضع دکترا در تهران ...

دوست عزیز دکترهای خوبی تهران هستن. یکیشون که من پیششون رفتم از بهترینها هستن دکتر اتوکش هستند. از شهرهای مختلف پیش ایشون میان. با جراحان ماهر هم رابطه دارن و با هم برای مریض جلسه میذارن و مشورت میکنن.

پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من اتوکش رو نمیدونم 

ولی خیام فر رو اصلا قبول ندارم 

من پدرم و اقوامم پیش دکتر سید امین میرصادقی میرن 

خیلی علمش به روز و بالاست  شاگرد پروفسور سیم فروش و پروفسور اقامیر بوده

جراح کلیه و مجاری ادراری و تناسلی هست( جراح ارولوژی)

عضو انجم جراحان اروپا و اسیام هست 

تازه عضو انجمن نخبگان ایرانم هست 

نفر برتر بورد ارولوژی ایرانم بوده 

خیلیم سخت وقت میده مطب تهرانش حتی از خارجم براش مریض میاد

اکثرا خارج داره دوره میبینه

معمولا تا 3 ماه باید تو نوبت باشی

مگه اینکه مریض قبلیش باشی

ولی شنیدم تو اسلامشهر هم مطب زده که یه روزهایی میره اونجا بیشتر واسه کار خیر و ... 

بر خلاف بقیه پولکیم نیست

عمل لازم نباشی الکی عملت نمیکنه

خودشم اکثرا میگه برو دولتی عملت کنم هزینه ندی

بر خلاف بقیه که همش دنبای عمل خصوصی کردنن

تازه جزو معدود کسایم  هست که تو ایران عمل ترمیم بی اختیاری ادراری زنان رو بعد زایمان بلده

چندتا مطب داره 

02128421441

مطبهای تهرانشو نوبت میده

02128424548

مطب های اسلامشهرشو نوبت میده

2742

برید پیش

دکتر سید امین میرصادقی

بهترین دکتر ارولوژی ایرانه

بهش میگن پنجه طلای ایران

مطب هاش تهرانه

۰۲۱-۲۸۴۲۱۴۴۱

سخت وقت میده در حد ۳یا ۴ ماه دیگه 

خیلی کارش خوبه

عضو برتر انجم جراحان اروپا و اسیاست

عضو نخبگان ایران هست

نفر برتر بورد ایران هست

بالای ۹هزارتا عمل موفق داشته تو ایران 

از خارج و المانم دیدم میان پیشش 

اکثرا هم خارج کار میکنه 

اینم لینک اینستا گرامش

https://www.instagram.com/dr.mirsadeghi/

رایگان مشاوره میده 

والا من اتوکش رو نمیدونم  ولی خیام فر رو اصلا قبول ندارم  من پدرم و اقوامم پیش دکتر س ...

خیام فر خوب نیست برای پدر من که هیچ کاری نتونست کنه آخرش پدرم پیش یه دکتر دیگه رفت و خوب شد.برای خودمم هیچ کاری نکرد اصلا تشخیص نداد منم اصلا قبولش ندارم

فقط خداااا😍😍

بهترین دکتر و جراح اورولوژی توی تهران قطعا دکتر مدرسی هست. خدا بهش طول عمر بده.پسرمو عمل کرد در حالی که قبلش پیش چندتا دکتر دیگه هم رفته بودم.بعضیا که میگفتن چیزی نیست و تشخیص ندادن. یکیشون هم که زیر بار عمل نرفت. در عین ناامیدی یکی از دوستان ایشونو بهم معرفی کرد. اگه اشتباه نکنم اسم کوچیکش دکتر سید سعید مدرسی بود.فوق تخصص اندویورولوژی و لاپاراسکوپی داره.مطبش توی ونک هست، چهارراه جهان کودک.البته ما برای عمل رفتیم بیمارستان پارس.

الان شنیدم یه مدته رفته آمریکا و اونجا طبابت میکنه.اما قاعدتا ایران هم باید بیاد. شمارشو الان ندارم. از اینترنت پیدا کن یا از 118 بگیر.

2740

من یه تومور تو کلیه ام داشتم که خیلی می ترسیدم و ناراحت بودم چند تا دکتر رفته بودم که بهم فته بودن باید عمل کنم ولی می ترسیدم و همین جور فقط چکاپ میکردم ببینم در چه مرحله ای هستم تو کرج زندگی می کنم یکی از دکتر های اونجا بهم گفت برو تهران پیش دکتر رادخواه منم رفتم پیش ایشون. اونم بهم گفت باید عمل کنی و خیلی ناراحت بودم چون جوون بودم و میترسیدم نتونن تومور را دربیارن و کلیه ام هم از دست بدم بلاخره با حرف هاش امید پیدا کردم و اعتماد کردم که عمل شدم خداروشکر عملم کردن بدون اینکه تیکه از کلیه ام بردارن واقعا دکتر رادخواه دکتر باسواد و کار بلدیه

2706