2737
2734
عنوان

کمک واسه بهتر شدن پوستم

612 بازدید | 16 پست
سلام دوستای گلم طاعاتتون قبول
45 روز دیگه عروسیمه پوست خیلی چربی دارم که گهگاهی حوشم میزنه میخوام تو این فرصتی که دارم هر روز ماسک بزارم تا روز عروسیم پوست بهتر بشه چه ماسکهایی رو پیشنهاد میکنید که تو این مدت بزارم؟
هیچ وقت اجازه نده ترس از باختن باعث بشه که تو بازی نکنی..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه اسکراب بگیر و هفته ای 3 بار حداقل رو پوستت ماساژ بده. بعدش که شستی، یه محلول تمیز کننده بگیر و پوستتو خوب تمیز کن. بعد یه ماسکهایی هست بهشون میگن peel-off، رو صورت که مالیده میشه بعد مثل چسب مایع خشک میشه و میکنی اش. وقتی کنده میشه پوستهای مرده و چربی ها رو با خودش میکنه و داخل روزنه ها رو هم تا حدودی تمیز میکنه. اینطوری کم کم پوستت جلا پیدا میکنه و نازک میشه و کرم پودر بهتر روش میشبنه.

بعدشم هر میوه ای که میخوری پوستشو یه لا بمال رو پوستت و چند دقیقه بعد با آب بشور. به این کار مداومت کنی پوستت راحت و ارزون ویتامینه میشه.
با اجازه گلی من یسوال بپرسم اگه کسی میتونه کمکم کنه من هر وقت میرم حموم کل پوست صورتم و بدنم میخاره و قرمز میشه ولی بعد نیم ساعتم خوب میشه.بقیه روزام وقتی صورتمو میشورم میخاره.چیکار کنم؟
http://daneshjuyan.blogfa.com
عزیزم سلام.صبح ها ناشتا مخلوط عرق کاسنی و عرق شاهتره و عسل.
یک روز در میون ماسک سفیده تخم مرغ که با همزن میزنی حسابی تا کف کنه.
سرکه سیب رو به پوستت بزنی عالیه.
تا روز عروسیت سعی کن شربت آلوئه ورا بخوری.
ماسک گلاب و عسل خیلی خوبه.
محلول کلیندامایسین از داروخانه بگیر و به چوستت بزن تا شب عروسیت
ماست و سدر عالیه
ماست و نشاسته هم خیلی خوبه
اینا همه برای پوستای چربن.
من اینا رو از دکتر لیلا یاد گرفتم!
اسمم *باران* هستش دوستای نازنینم

2740
ممنون دوستای گلم شیدا جون پوستم حسابی چربه جوشم میزنه این اکتی پور ولی نساخت به پوستم متاسفانه
اره کارایی که مامان اینده جون گفتن انجام بده عالیه و کاسنی و شاه تره حتما بخور
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
ممنون دوستای گلم شیدا جون پوستم حسابی چربه جوشم میزنه این اکتی پور ولی نساخت به پوستم متاسفانه
2706