2737
2734
عنوان

دارم میمیرم

405 بازدید | 28 پست

تروخدا برا شفای حالم دعا کنید دیگه کم اوردم . .  دعا کنید و یا حمد بخونید که بچه هام ب ی مادر نشن

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مشکلت چیه؟ خدا نکنه بچه‌هات بی مادر بشن

همین که تو را دارم، بهترین هدیه ی دنیا را دارمدیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در میان گل ها به دنبال زیباترین گل نیستم توکهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها، کودک من روزبه روز بزرگ تر میشوی و من عاشق تر،پسرک من، ممنونم که به دنیای من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی،دوستت دارمبیشتر از دیروز،کمتر از فردا❤️❤️❤️
2738
مشکلت چیه گلم؟ 

انفلانزا ببخش با تهوع لرز شدید .... چقدر دارو بخورم کلیم از کار افتاد دیگهه دکتر جواب نمیده بچه هامم هرکدوم افتادن یه گوشه

انفلانزا ببخش با تهوع لرز شدید .... چقدر دارو بخورم کلیم از کار افتاد دیگهه دکتر جواب نمیده بچه هامم ...

قربونت شکلت آنفولانزا که درمان داره ، دور از جونت یجوری گفتی فکر کردم بیماری لاعلاج داری

همین که تو را دارم، بهترین هدیه ی دنیا را دارمدیگر در بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم در میان گل ها به دنبال زیباترین گل نیستم توکهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها، کودک من روزبه روز بزرگ تر میشوی و من عاشق تر،پسرک من، ممنونم که به دنیای من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی،دوستت دارمبیشتر از دیروز،کمتر از فردا❤️❤️❤️
قربونت شکلت آنفولانزا که درمان داره ، دور از جونت یجوری گفتی فکر کردم بیماری لاعلاج داری

دو ماه درگیرم شدید گوشم کم شنوا شده بچم یسره  رو دستمه .... بازم خداروشکر 

دو ماه درگیرم شدید گوشم کم شنوا شده بچم یسره  رو دستمه .... بازم خداروشکر

باید بری پیش یه متخصص گوش و حلق و بینی ، اونا بهترن تا دکترای داخلی 

2706