2733
2739
دخترم دو سال و دو ماهشه....از دو روز پیش بهش شیر ندادم الان سینه هام عین سنگ شده و شدید درد میکنه حتی دردش منتقل شده زیر بغل و کتفم.......... شما راهکاری ندارین که شیرش سریعتر خشک بشه و دردش کمتر؟
دیروز دکتر بهم دو تا قرص داد که تا خوردم شروع کردم به بالا آوردن شدید فشارم هم به طرز وحشتناکی افتاد الانم خیلی کسل و بی حالم نمیدونم چیکار کنم؟
وست عزیز دردش طبیعیه و به خاطر جمع شدن شیر . برو حموم و کمی اب گرم ماساژ بده . خیلی تاثیر داره تو کاهش درد ولی اصلا ندوش . چون مجددد سینه ات شیر می افته. یه کمی تحمل کنی تا دو سه روز دردش شدیده و تا یه هفته کاملا خوب میشه. ضمنا سعی کن سوتین سفت ببندی و نی نی رو کمتر بغل کنی . چون اگه نی نی به می می ضربه بزنه دردت برات شدید تر میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه خییییییییییییییییییییییلی دردش اذیتت کرد یک قرصهایی داروخونه داره که در طول چند روز شیرتو کامل خشک می کنه می تونی اونها رو هم امتحان کنی ....البته من چون خودم هیچ مشکلی نداشتم استفاده نکردم ولی بعضی از دوستهام استفاده کردند و راضی هم بودند . .......
2740
من وقتی دخترم کاملا می خوابید بهش شیر می دادم اینطوری صبح یادش نمی موند که دوباره بخواد البته یکی دو بار هم دردش خیلی زیاد شد طوری که حتی نمی تونستم خودم بدوشمش و از درد گریه می کردم شوهرم زحمت تخلیه اش رو کشید !! (میک زد و ریخت دور)
سلام بچها من عضو جدیدم کسی هست کمکم کنه؟ سه روزه دخترمو از شیر گرفتم ولی دارم از درد سینه میمیرم واقعا وحشتناکه عین سنگ شدن از طرفی هم درد پریودی کمرمو شکونده دارم دیوونه میشم کسی میدونه چندروز طول میکشه تا سینها خوب بشن؟؟؟؟؟ خواهش میکنم جواب بدین

سلام، همه بهم گفتن از شیر گرفتن باعث درد و ورم سینه میشه بعد از ۲۲ ماه شیر دادن بچه رو از اواخر دی ماه ۹۸ از شیر گرفتم. پد تلخ از داروخانه گرفتم زدم به سینه گاهی میخورد گاهی نمیخورد.وقتی صبح تا شب نخورد سینه ام سفت و دردناک شد ولی نیمه شب با وجود تلخ بودن خورد و سینه ام رو خالی کرد و درد از بین رفت. بعد سینه رو قرمز کردم دیگه نخورد. الان یه هفته است شیر نخورده ولی دیگه سینه ام از اون موقع تا الان نه سفت شد نه دردناک. میخواستم بپرسم آیا سفت نشدن طبیعیه یعنی شیر خشک شده یا مشکلی هست و باید پیش پزشک برم ؟کسی تجربه ی این مدل داشته؟

دوستان عزیز منم پنج روز پیش دخترم از شیر گرفتم. تا سه روز سینه ام به شدت سفت شده بود و درد میکرد طوری که شبا نمیتونستم بخوابم و اذیت بودم. اما چند نفر تو نی نی سایت در مورد شیر دادن تو شب سوم از شیر گرفتن بچه گفته بودن که خیلی تو کاهش درد و خشک شدن شیر مؤثره. منم امتحان کردم واقعا خوب بود. هم دردم تقریبا از بین رفت و هم سینه ام دیگه شیر نکرد. روشش هم این طوریه که وقتی بچه رو از شیر گرفتی سه شب بعدش نصف شب که بچه کاملا خواب سینه تو بزاری دهنش طوری که شیر بخوره و تاوقتی خسته میشه از دهنش نکشی. برای من خیلی خوب بود اگه کسی خواست امتحان کنه.