2737
2739

بچم 3 یاله و بیش فعاله تلویزیون شکسته و همه  چیو خراب میکنه مهد نموند دکتر بردم گفت شیطونه و یه شربت خواب اور داد که اصلا بهش نساخت قطع کروم گفتن ببر پارک و بازی تا تخلیه بشه اموز یک هفتس که شبا خوابم نمیبره از اذیتاش و شیطونیاش 

نمیذاره بخابم و غذا بخورم دوش بگیرم زندگی زناشویی ام هم مختله باباشم صبح میره تا شب 

من عصبی و پرخاشگر شدم همش خودمو میرنم اونو میزنم گریه میکنم 

دنبال یه ارامبخشم 

چی پیشنهاد میدید 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 

همش میگم ای کاش بچه نداشتم امروز یه روغن مایعو وقتی من رفته بودم دشتشویی رو فرش اشپزخونه ریخته زندگیم جرب شده از خودم  و زندگیم بدم میاد ای خدا 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرترالین 50 صبحابخور

ممنون میشم بهم بگی عوارض هم داره ؟

2731
من لورازپام استفاده میکنم ولی بشدت خواب اور ..اگه بچه کوچیک داری خوب نیست .من وقتی خیلی عصبی میشم مب ...

ممنونم نمیتونم خواب اور بخورم لاید حواسم بهش باشه 

2740

بچه رو ببر روانشناس کودک کامل بررسی کن شاید نیاز به رفتاردرمانی یا دارو داشته باشه . ریشه مشکل رو حل کن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
عزیزم اینی ک میگی اعتیاد اوره،چیو صبح شروع کنی دوز ۵۰ بزنه بالا😐😐😐

من بچه 10ماهه شیرمیدم دوتابچه دارم ازبس اذیتم کردن خیلی بدجورکتکش میزدم بزگتره رو. الان ازوقتی شروع کردم بیخیال ترشدم ارومترم. سرترالین50 نصف میکنم صبح نصفشومیخورم 

من بچه 10ماهه شیرمیدم دوتابچه دارم ازبس اذیتم کردن خیلی بدجورکتکش میزدم بزگتره رو. الان ازوقتی شروع ...

سرترالین جزو داروهای درمانیه،حداقل ۱۰ روز اول باید باید با دوز ۱۰ مصرف بشه و یک ماه به یک ماه دوزشا میبرن بالا 

ترکشم مصیبته،ارامشبخش نیست ،برای حملات پانیک و وسواس فکری تجویز میشه

2706