2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
خب راستش رو میگم اطرافیانم همشون عاشق موهامن. البته موهام از این وز وزیا نیستا 

عزیز تعریف رو مردم باید بکنن.من خودم‌ شخصا روم نمیشه حتی از بچم تعریف کنم. 

عزیز تعریف رو مردم باید بکنن.من خودم‌ شخصا روم نمیشه حتی از بچم تعریف کنم. 

هر کس یه عقیده ای داره. تعریف از خود تا حدی خوبه این اصلا از خود راضی بودن نیست. اگه برای خودت ارزش قائل نشی دیگران هم واست ارزش قائل نمیشن. چی میشه مثلا وقتی بچه تون یه کار خوب میکنه ازش تعریف کنید این کار باعث میشه اعتماد به نفس بچه تون بره بالا شما به عنوان یه مادر نباید بچه تون رو یه جورایی عقده ای بار بیارین اون به تعریف شما پیش بقیه نیاز داره

هر کس یه عقیده ای داره. تعریف از خود تا حدی خوبه این اصلا از خود راضی بودن نیست. اگه برای خودت ارزش ...

بین تعریف کردن و خود شیفته بودن یه خط باریک هست.من به عنوان یه مادر بچمو طوری بزرگ نکردم محتاج تعریف دیگران باشه. هرچند اگه واقعا کسی کارای خوب بکنه و یا ظاهر قشنگی داشته باشه،مردم خودشون میبینن و تعریف میکنن. اینی که شما میگین خودشیفته بودنه.من که شمارو نمیشناسم اما اگه همین اخلاقو داشته باشین بین اطرافیانتون از خودتون تعریف کنین،مطمئن باشین به از خود راضی بودن و‌ خود شیفته بودن اسم درمیارین. مگه ارزش داشتن انسان به تعریف کردن از خودشه؟لابد از اینایی هستین که مدام دست و پا میزنین تا مردم شما رو ببینن و‌ تعریفتون کنن. خیلی عجیب بود حرفاتون