2733
2734
عنوان

این طبیعیه ک من تابحال تو زندگیم هوس هیچی نکردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 80 پست
البته اینم بگم من دارم تغییر جنسیت میدم یعنی ممکنه چون روحیات و گرایشاتم از بچگی پسرونه بوده شبی ...

نه ربطی نداره به نظرم 

اتفاقا مردایی که من میشناسم خیلی شکمو هستن خیلیم غذا مذا یا خوراکی اینا هوس میکنن

حتی بابای خودم که اصلااا شکمو نیستن و کم غذا هستن خیلی وقتا هوس یه غذا یا خوراکی میکنن

اون دوستی که میگه چشم و دل سیری والا ما هم ندیده نیستیم اما پیش اومده مثلا هوس یه چیزی کردم حالا شاید نخریدم یا نخوردم اما دلم خواسته ینی ما چشم و دل گشنه ایم؟😕😂

نه ربطی نداره به نظرم  اتفاقا مردایی که من میشناسم خیلی شکمو هستن خیلیم غذا مذا یا خوراکی اینا ...

نه اون بنده خدا منظورش این نبود اصلا

سیستم آدمها با هم فرق داره خب

خواست بگه سیستم بدنی یکی اینطوری باشه چشم و دل سیر بنظر میرسه وگرنه فکر کنم تو این سایت همه تا حالا هوس چیزی رو داشتن جز من

مثل اینک من غیر طبیعیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه میدونی این مورد رو راست میگ من توی خیلی چیزای دیگ هم این خصلتو دارم البته از خودم تعریف ن ...

ببین

تو دام نفس رفتن و ولع خوردن داشتن یه چیزه

اینکه گاهی دلت خوراکی بخواد چیز دیگه.

بهتون تبریک میگم

تسلط بر نفس خیلی خصلت خوبیه

💔🖤
نه اون بنده خدا منظورش این نبود اصلا سیستم آدمها با هم فرق داره خب خواست بگه سیستم بدنی یکی ...

خب اینکه واضحه می‌تونست همین جمله رو بگه🥲😂

حالا اشکالی نداره مهم نیست

دوستم شما مشکلی نداری بابا خیالت راحت مدلته😂❤️

2731
ببین تو دام نفس رفتن و ولع خوردن داشتن یه چیزه اینکه گاهی دلت خوراکی بخواد چیز دیگه. بهتون تبر ...

خیلی ممنونم ازتون

هرکسی صفات خوب خودشو داره

همینک شما توانایی تحسین کسی رو دارید خودش ی صفت برتر محسوب میشه

چون من به واسطه ی دوره های روانکاوی و قانون جذب و این مسائل می بینم ک افراد چقدر ناتوانند در تمجید از دیگری و با حس بد از ویژگی خوب ی نفر دیگ یاد میکنن

اینک شما می تونید کسی رو تحسین کنید هم مثل صفت من جای تبریک داره

خوشحال شدم از هم صحبتی باهاتون🌺

خب اینکه واضحه می‌تونست همین جمله رو بگه🥲😂 حالا اشکالی نداره مهم نیست دوستم شما مشکلی نداری ب ...

ناراحت نشو تروخدا

اصلا منظوری نداشت

اتفاقا اینک دخترا هوس چیزی رو کنن خیلی جذابه

من خودم یکی از فانتزی هام اینه ک زن آیندم هوس چیزی رو کنه من براش بخرم😍😂

2738
چه آدمی خنثی هستی

مدلمه😂

بخدا خیلی سعی دارم بفهمم هوس کردن چطوریه اصلا

مثلا مامانم میگ شام چی دوست داری؟

من غذای مورد علاقمو میگم ولی هوسی نسبت بهش ندارم

بزاره خوشحال میشم نزاره برام مهم نیس

ناراحت نشو تروخدا اصلا منظوری نداشت اتفاقا اینک دخترا هوس چیزی رو کنن خیلی جذابه من خودم ...

نه بابا ناراحت نشدم که یه غریبه بود که تازه روی صحبتش با منم نبود فقط سوال پیش اومد برام😂

آخی کار شیرینیه منم خوشم میاد همسر آینده ام یه چیزی هوس کنه من براش درست کنم

2706