2752
2734
عنوان

این طبیعیه ک من تابحال تو زندگیم هوس هیچی نکردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا  مثلا امروز غذا کباب باشه به من بگن املتم داریم تو اونو بخور هیچی نمیگم و میخورم ...

آفرین...همینکه بنده شکم نیستی خیلی خصلت خوبیه....

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2731
پس یعنی باید هوس میکردم؟ چیکار کنم؟

والا نمی‌دونم آدم خب یه وقتایی یه چیزی هوس میکنه عجیبه که هوس نکردی ولی خب مهم نیست که اینجوری نیست که بگم باید می‌کردی😂

کاری لازم نیست بکنی که خدا رو شکر کن🙂❤️

والا نمی‌دونم آدم خب یه وقتایی یه چیزی هوس میکنه عجیبه که هوس نکردی ولی خب مهم نیست که اینجوری نیست ...

البته اینم بگم من دارم تغییر جنسیت میدم

یعنی ممکنه چون روحیات و گرایشاتم از بچگی پسرونه بوده شبیه اونا باشم تو این موردم؟

مردا خیلی کم هوس میکنن تا اونجایی ک میدونم

نمیدونم ولی من خیلی هوس میکنم اونروز بیرون ازین بستنی قیفیا دیدم دستامم پر خرید بود تا برسم بذارم تو ...

آره این مورد رو تو رفیقامم دیدم

فکر کنم مدل هر کس فرق داره

من امروز دیدم خیلی تاپیک آلوچه و هوس و این چیزا زدن

با خودم گفتم شاید من غیر طبیعیم😂

چه ربطی داره عزیزم ؟ مثلاً کسی که سر نوبرانه دلش آلوچه بخواد چشم و دلش سیر نیست ؟

نه میدونی این مورد رو راست میگ

من توی خیلی چیزای دیگ هم این خصلتو دارم

البته از خودم تعریف نمیکنما دارم منظور حرف اون کاربرو میگم

مثلا دیدی میگن آدم طمع کاره و هر چی بهش بدی بیش تر میخواد؟

من اصلا این خصلتو ندارم

اگر برم تو ی معامله ای ۲۰۰ سود داشته باشه و دست و دل باز باشن بهم ۳۰۰ بدن ۱۰۰ رو یا می‌بخشم به جایی یا میدم به طرف

به نفس خودم بها نمیدم ک بیش تر بخواد