2737
2734
عنوان

مامای خصوصی؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21013 بازدید | 39 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من زایمان دومم را به روش فیزیولژیک انجام دادم و از ابتدا تا آخر دو ماما آماده بالای سرم بودند.یکیشون ...

سلام،میشه درباره روش فیزیولژیک توضیح بدید؟و اینکه کدوم بیمارستان بودید؟

من کرمانشاهم. مامای خصوصی داشتم. خیلی عالی بود. اصلا از این توهینا که همه میگن خبری نبود خیلی باکلاس ...

سلام عزیزم ببخشید منم الان هشت ماه و نیممه کرمانشاه هستم برا ماما خصوصی بهم خانوم علی پور معرفی کردن میگه ۳۸۰تومن میخوام ، مامای شما کی بوده ؟اگه از کارش راضی بودی میشه اسم و ادرسشو به منم بدی؟ بعد من بیمارستان امام حسین زایمانم

2742
سلام عزیزم ببخشید منم الان هشت ماه و نیممه کرمانشاه هستم برا ماما خصوصی بهم خانوم علی پور معرفی کردن ...

سلام

مامای من خانم وروایـی بود

الان فکر کنم تو درمانگاه مهرگان کسری هست

نمیدونم هنوز کار زایمان انجام میده یا نه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
مرسی عزیزم فقط میشه بگی کی زایمان کردی و از کارش راضی بودی یا نه؟ 

سال نود، اره راضی بودم

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740
راستی تو این مراکز و بیمارستانایی که کلاس امادگی زایمان برگزار میشه میتونی یه ماما پیدا کنی. من مام ...

سلام

پس یعنی بیمارستان مامای همراه داره و میشه از اونجا گرفت

خانواده کوچکم را،خدا نگهدارد...
من کرمانشاهم. مامای خصوصی داشتم. خیلی عالی بود. اصلا از این توهینا که همه میگن خبری نبود خیلی باکلاس ...

سلام دوست عزیز میشه لطف کنی بگید اسم مامای همراه تون چیه؟؟؟الان هنوز هستن؟؟شماره ای ازشون دارین 

منم میخوام مامای خصوصی بگیرم نمیدونم با کی برم فعلا ک همه میگن خانم وروایی اگه اسمشون رو اشتباه نگفته باشم

الهم صلی علی سیدنا محمد وعلی آل سیدنا محمد 😍😍😍
سلام مامای من خانم وروایـی بود الان فکر کنم تو درمانگاه مهرگان کسری هست نمیدونم هنوز کار زایمان ا ...

ببخشید الان پیامتون رو دیدم ک جواب ایشون رو دادین

سلام مامای من خانم وروایـی بود الان فکر کنم تو درمانگاه مهرگان کسری هست نمیدونم هنوز کار زایمان ا ...

دوست عزیز این خانم وروایی چند سالشونه ؟؟؟؟

دوست عزیز این خانم وروایی چند سالشونه ؟؟؟؟

بالای پنجاه باید باشه

من فكر كردم رقما به ميليون تومنه، ماماى خصوصى همون دكتره متخصصه كه طول باردارى پيشش ميريم؟

خبرى خوش بدهد .... كاش كسى ...... گهگاهى
2706