2733
2739

کل سایت شده استرس تپش قلب گرفتم..اینجا کلی خانوم باردار هست.خود من همسرم نظامیه دل تو دلم نیست همش میگم نکنه بره برنگرده😔😔..تورو خدا کم جو بدید.مدیونی داره راست و دروغ و بهم می بافید😡

از آدم ها بت نسازید!خیانت است هم به خودتان ، هم به خودشان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

♦️ هشدار قاطع سپاه پاسداران: پرواز جنگنده‌ها از پایگاه‌های آمریکایی در امارات

🔹اگر این جنگنده‌ها به جای فرار به سوی ایران بیایند امارات باید با روزهای خوش اقتصادی و گردشگری‌اش خداحافظی کند.

انتقام_سخت#  

نگران نباشین 

اتفاقی نمی افته 

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند

بذار باهم حرف بزنیم استرسمون کم بشه. والا من خودمم باردارم و شوهرمم نظامیه. ولی قبل نی نی سایت داشتم میمردم از استرس و دلشوره. اومدم تو سایت حرف زدیم خیلی آروم شدم

.
2740

خخخخخ مگه نبودی دو سه شب پیش تبادل نظرا رو بسته بود با تاپیک حرف میزدیم؟😂😂😂😂😂

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎

بچه تو شکم من هم دچار هیجان شده طفلک 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

نههههه بذار حرف بزنیم خو شما نیا

اینطوری خالی میشیم لااقل من ک خوابم پریده تا صبح دیوونه میشم شما برو بخواب ب ما چکار داری

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

یعنی شما خانوما فقط نی نی سایت منبع اطلاعاتتونه؟تلوزیون ندارید؟تلگرام و اینستا ندارید؟گوگل ندارید؟

خب خودتون وقتی میترسید گوشیو بزارید کنار

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست

@نی_نی_یار_شب    

عزیزم تو رو خدا نبند خواهش میکنم بذار حرف بزنیم آروم شیم داریم از استرس می‌میریم 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
شما دکمه خروج رو بزن و با یه خداحافظی خوشحالمون کن

نمیتونم میرم باز میام ببینم چه خبره دست خودم نیست.همیشه خوشحال باشی عزیزم لطفا شما جبهه نگیر😊

از آدم ها بت نسازید!خیانت است هم به خودتان ، هم به خودشان...
2706