2733
2734

هرچند وظیفه ای نیست خودم هرموقع چنین تاپیکایی میدیدم در حد یه صلوات میمونم تو تاپیک 

بی تفاوت نمیگذشتم 

لطفا خواهش میکنم 

اگر میتونید شما هم  دعای خیرتونو برای بیمارم بفرستید 

فردا شدت بیماریش مشخص میشه 

این اخرین تلاشم بود

دیگه میسپرم به خود خدا 

که تا الان هزار بار نزاشت زندگیم بدتر بشه وضعش 

😭😭😭😭

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
براشون حمد شفا خوندم نگران نباش خدا هست

🙏🏽

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

توکلت وامیدت باز به خدا باشه 

ان شاءالله شفای کامل وعاجلشون 

یا‌ قاضی الحاجات

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
@درمسیرخدا ‍  سلام میشه دعا کنید لطفا مهربون

🙏🏽

۲۰۰ صلوات هدیه به بانو فاطمه معصومه الهی بزودی سلامتی کامل رزقشون بشه

🙏🏽🙏🏽

2706