2733
2734
عنوان

زندگیم به این جواب آزمایش بستگی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 11645 بازدید | 341 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وااااااااای من عاشق این شعر کریس دی برگم
نمی دونم گوش دادی یا نه
No I cant forget this evening or your face as you were leaving,
But I guess thats just the way the story goes;
You always smile, but in your eyes,
Your sorrow shows,
Yes, it shows.
No, I cant forget tomorrow,
When I think of all my sorrow,
Well I had you there and then I let you go;
And now its only fair that I should let you know,
What you should know.
I cant live,
If living is without you,
I cant live,
I cant give anymore,
I cant live,
If living is without you,
I cant live,
I cant give anymore.

به نام without you

سلام . چی شد؟
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)
سلام . چی شد؟
به خدا گفتم : " بیا جهان را قسمت کنیم ؛ آسمون واسه من ابراش مال تو ، دریا مال من موجاش مال تو ، ماه مال من خورشید مال تو ......" خدا خندید و گفت : " بندگی کن ، همه دنیا مال تو ....من هم مال تو ". (حسین پناهی)
عزیزم . بیا بگو چی کار کردی؟
مامان راحیل از شازده خبر داری؟
2706