2733
2739
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 673064 بازدید | 3278 پست
چه تاپیک خوبی
ببینم منم همتشو پیدا می کنم شروع کنم یا نه
البته من اضافه وزن اصلا ندارم و وزنم کمتر از استاندارد هم هست. اما متاسفانه شکم دارم
دوست دارم چهار کیلو کم کنم تا به وزن قبل بارداریم که 62 کیلو وزن با 175 قد بوده برسم
عزیزم اگر چهار کیلو کم شد و شکمم رفت تو اون دمکرده سنا و گلسرخ رو زودتر از موعد مصرف کنم؟
بعد برگشت نداره این رژیم شما؟
دسـت نیافتـن بـه آنچـه میجویـی
گـاه اقبـالی بـزرگ اسـت . . .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گشنگی خیلی نداره ولی باورتون شاید نشه من اعصابم دو هفته اول خیلی خوب بود ولی هفته دوم به خاطر یه سری مشکلات عصبی شده بودم چون بوی غذای داغ بهم میخورد دلم قیری ویری میرفت

من از تو اینترنت گرفتم هانوش جان

موفق باشید
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد
2731
سلام به همگی خصوصا آریانا جون مهربون.
من امروز روز 14 بودم وزن کردم و 6 کیلو کردم.چند تا نکته در مورد این رژیم دوست دارم بگم برای دوستهائی که می خوان شروع کنن:
1 هر چقدر می تونید آش بخورید و مربا فراموش نکنید.
2 حرکت بیشتر داشتن حتما اثر دارخ در اینکه یبوست نگیرید واقعا سعی کنید یبوست نگیرید.
3 رژیم بی نهایت خوب و راحتی هست
4 موفق باشید خانم های با اراده.
بچه ها من فقط صفحه اول و این صفحه رو خوندم

میشه لطفا یه لیست تهیه کنید ازکسانیکه با این رژیم وزن کم کردن و مدت رژیم ومیزان وزنی که کم کردن رو بذارید؟
مخصوصا میخوام بدونم سایزهم کم کردید یانه
واینکه دورشکمتون به وضوح کم شده؟!

نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
2740
سلام دوستان و مخصوصا سعیده جان که خوشحالم راضی هستی و وزن کم کردی همیشه خوش هیکل و زیبا باشی

دوستان من را ببخشید که مدتی گرفتار بودم نتونستم مطالب کلاسمو اینجا بنویسم خوب حالا میگم سوال بود مثل همیشه در خدمتم

1- دوستان مطلب مهم کاهش وزن اینه که باید شما حتما و حتما طرز فکرتون را هم عوض کنید مثلا شما همش دارید در مورد چاقی حرف میزنید از چاقی مینالید هر چی تعارف کنن میگید نمیخورم اخه چاق میشم من رزیم دارم یا هر چیزی را با عذاب وجدان میخورید که باعث چاقیتون میشه خوب وقتی همش به چاقی فکر کنید چاق هم میشید مثل اینه که هی به بچتون بگید داغه دست نزن بعدش استکان داغ چائی را بگذارید جلوش خوب تعارض پیش میاد شما همش دارید به چاقی فکر میکنید بعدش میخواهید لاغر هم بشید خوب معلومه جواب نمیده پیشنهاد اینه که کلمه چاقی به لاغری تو ذهن فکر و کلامتون تغییر پیدا کنه من میخورم که لاغر بشم من دنبال لباسهائی هستم که لاغر نشونم بده جلو ائینه چقدر خوب دارم لاغر میشم این شیرینی را نمیخورم اخه میخوام لاغر بشن نه اینکه چاقم میکنه پس لصفااااااا گویش و طرز فکرتون را عوض کنید

2- لباس یک سایز کوچکتر از یاسزی که هستید بخرید و هر روز جلوی ائینه لباس را روی بدن خود بگذارید و بگید من به زودی این لباس را میپوشم این لباس مال منه یا اینکه مثلا زمان بگذارید بگید من تا 2 هفته دیگه یک ماه دیگه این لباسو تو خونه فلانی میپوشم

3- افرادی را که باعث چاق شدن شما میشن پیدا کنید و نه گفتن را به اونها یاد بگیرید دوستان خانواده فرزندان کسی که همیشه پیشنهاد خوراکی میده و شما تو رودروایستی میگید باشه حتی اگر سیر باشید هم روشو زمین نمیندازید پس بگید من سیرم نمیخورم

4- موقع خوردن غذا تمام توجهتون به غذاتون باشه که چی میخورید نه اینکه یک گوشتون تلفن یک چشمتون به تلویزیون حواستون به بچتون اصلا نفهمید چی خوردید پس موقع غذا خوردن ارامش داشته باشید مخصوصا را نرید و غذا بخورید

5- خودتون را گول نزنید و با خودتون صادق باشید خیلی وقتها شما اصلا گرسنتون نیست و سیر هستید فقط چون بیکارید و کاری نداری بکنبد میرید یراغ خوردن برای اینجور مواقع سرگرمی پیدا کنید مثلا کتاب بخونید جدول حل کنید یک پازل بخرید دریتش کنید یک هنر جدید یاد بگیری د

6- وقتی میخواهید به خودتون کادو یا جایزه بدید خوراکی نخرید همون پول را حتی شده یک گل سر کوچیک برای خودتون بخرید بدنتون را شرطی نکنید که یک کار خوب مساوی است با جایزه خوراکی

7- بعضی از خوردنی ها را بگذارید برای تفریح بیرون مثل بستنی نوشابه فالوده انواع شکلاتها اسنکها و .....

8- دوستان خیلی از افراد چون از خانوادشون نوازشی دریافت نکردن با خوردن خودشونو نوازش میکنن یعنی هر کاری کردن باز پدر و مادر تائیدشون نکردن یا بعد از بچه دار شدن اون حمایتی را که میخواستن از همیرشون نگرفتن پس شروع کردن از غذا نوازش گرفتن باید این مشکلو تو خودتون حل کنید و بپذیرید پدر و مادر یا همسرتون بهتر از این بلد نبودن به شما برسن ببخشیدشون و خودتون شروع به نوازش خودتون کنید و از غذا نوازش نگریدید

9- وقتی عصبانی ناراحتی یا دلخور هستید برید تو اتاق و با خودتون حرف بزنید یا حرفهاتون را بنویسید تا خالی بشید با غذا خوردن خودتون را خالی نکنید چون بعدش از خودتون و طرفی که ناراحتتون کرده که باعث شده غذا بخورید متنفر میشید بعدش باز ناراحت میشید باز میخورید و این میشه یک چرخه

10- مسئولیت کارهاتونو بپذیرید و تو زندگیتون انتخاب کنید مثلا اگر کسی ناراحتتون کرد مقصر اون نیست که شما غذا میخورید بلکه خودتون برای ارامش غذا را انتخاب کردید راه بهتری پیدا کنید

این چکیده کلایهای 3 هفته گذشته بود دوستان
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
آریانا جونم سلام و ممنون از نوشته هات.
عزیزم میشه یه لطف کنی و برام بنویسی که اون همکارت که از همین دکتر یه جور رژیم دیگه گرفته بود آیا راضی هست؟در چه مدت چقدر کم کرده؟
بووووووووووووس مهربون
2706