2737
2734
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 669934 بازدید | 3277 پست
آریانا جون مرسی عزیزم از این همه حوصله در مورد برگ سنا و گل سرخ که گفتی بعد روز 14 ام باید خورد بای ...

برگ سنا ب مرور  روده رو نازک میکنه  هم طب سنتی میگه هم دکتر برای ناچاری خوبه ولی عوارضش خیلی زیاد

یکی از بهتیرن روش های لاغری و کاهش وزن اینه که اول توی ذهنت با مقاومت های درونی و باورهای منفی مبارزه کنی. مثلا فردی که خودش رو لایق اندام خوب نمی بینه هیچوقت نمی تونه به وزن ایده آل برسه چون باورهای محدود باعث میشه اون تصویری از من ایده آل نداشته باشه. من یه دوره عالی رفتم که ذهنت رو برنامه ریزی می کنه برات می ذارم عزیزم.

دوره کاهش وزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم می‌خوام این رژیم بگیرم❤️ وقتی پست ها رو میخونم اراده میگیرم💪 حتما منم میتونم لاغرکنم من فقط ۶ک میخوام کم کنم فردا وسایل آش آماده میکنم واز پس فردا شروع میکنم امیدوارم که بتونم🥰🥰🥰

کسی هست راجب این تاپیک قدیمی کمکم کنه 

عضو گروه نارنجی هدف ۷۰🚫چالش حذف قند مصنوعی🚫               راز آرامشِ درون،در درک این مطلب است....⬅️ ما نمیتوانیم دنیا را تغییر دهیم،اما خودمان رامیتوانیم تغییر دهیم....راجب گلدوزی و آشپزی سوالی داشتین در خدمتم...با احترام این کاربری دست دو نفر هستش...
2728

من شهرستانم. هر جا رفتم مربای گل سرخ گیرم نیومد . کسی بوده بدون مربای گل سرخ از رژیم نتیجه گرفته باشه ؟

خدایا،شکرت منو لایق مادر شدن دونستی ....خدای مهربونم هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن😍.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن🙏🏻.اگه منتظره دامنشو سبز کن🙏🏻.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن🙏🏻.اگه مستاجره صاحب خونش کن🙏🏻.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن🙏🏻.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تو رو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن🙏🏻.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🥰🌷🥰🌷
2740

تو ی تاپیک رفش بمب لاغری در 7 روز رو نوشتم حتما برید انجامش بدین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9571693/بمب-لاغری-در-7-روز-فقط-با-آش-آبغوره-زنجبیل

ی اسفندی عاشق یادگیری و یاددادن؛ علاقه مند به طب سنتی؛ دیوونه تبادل نظر و تجربه
دوستان بعد از 14 روز باید 10 گرم مخلوط دمکرده برگ سنا و گلسرخ را بخورید و روز بعد استراحت کنید یعنی ...

سلام وقتتون بخیر 

وزنی که کم کردید بعد از چند مدت برنگشت؟چون من چنجا خوندم دوبرابر برمیگرده 

بعد اینکه زنجبیل تازه باشه یا پودرش؟

تقصیر من نیست جذابیت تو خونِ منه 😎 خودشیفته هم خودتی حسود بیریخت😒😝
تو ی تاپیک رفش بمب لاغری در 7 روز رو نوشتم حتما برید انجامش بدین https://www.ninisite.com/discussi ...

زنجبیل تازه باشه یا پودرش؟

منم می‌خوام این رژیم بگیرم❤️ وقتی پست ها رو میخونم اراده میگیرم💪 حتما منم میتونم لاغرکنم من فقط ۶ک ...

سلام نتیجه گرفتین؟

2706