2733
2739
عنوان

دوستانی که چاقی شکمی دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 669923 بازدید | 3277 پست

سلام دوستان ..امروز روز هفتم رژیم هست و وزنم ۶۱ و ۸۰۰شده..دیشب کمی ضعف داشتم و یه زرده تخم مرغ خوردم..امروز میخواستم رژیمو ختم کنم اما هم دلم نیومد هم این که بهش عادت کردم..فعلا به امید خدا ادامه میدم..بازم از استارتر و بقیه دوستان ممنونم..

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو

سلام دوستان..امروز روز ۱۲ رژیم هستم و وزنم شده ۶۱ و ۴۰۰..البته بدون ورزش و پیاده روی..خیلی راضی هستم هم حال خوبی دارم خداروشکر و هم مقاومتم  در برابر شیرینیجات و خوراکی ها و غذاهای دیگه زیاد شده..الان دیگه عادت کردم و دلم نمیاد قطع کنم..اما خب حداکثرش ۱۴ روزه  و بعدش اگه لازم شد از رژیم کاهش وزن طب سنتی استفاده می کنم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم سال نو مبارک....من ۲بار استفاده کردم خیلی تاثیر داشت من روغن سیاهدونه ب شکمم میزدم و ماسا ...

سلام عزیزم اتو تاثیری داشت چند سایز کم کردی

من یه دختر جنگجو هستم که برای زندگیم میجنگم😍😍دوست داشتم تیکر و انشالله یه روز مامان بشم 

سلام دوستان امروز رژیم رو ختم کردم و روز ۱۵ بود که باید جوشانده رو میخوردم..وزن نهایی۵۹ و ۸۰۰

البته نمیدونم چرا جوشونده روی من هیچ تاثیری نداشت!شاید مقدارش کافی نبود ۱ق غ برگ سنا و ۱ق غذا خوری گل سرخ بود

2731

راستی همه میگفتن چقدر لاغر شدی سایزم هم کم شده و بین ۳۸ و ۴۰شده..کلا عالی بود..ممنونم از استارتر و بقیه دوستان

سلام عزیزم من روز دوم رژیمم هست

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2740

من ده سال پیش با جاریم طب سنتی رفتیم برا درمان    به جاریم رژیم آش واب پنیر داد به من رژیم خام خواری  فقط میوه من اونموقع خیلی سایز کم کردم واز بد شانسی به عید خورد ونتونستم شیرینی نخورم دوباره وزنم برگش ولی خیلی سبک وسر حال بودم  اگه بنونم غذا نخورم ودو هفته میوه ومغز بخورم عالی میشه  

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
رژیم شوک سایت بامداد خمار گرفتم روز اول پر خورس شدید فست فود همه چی روز دوم پونصد روز سوم ۱۲۰۰ رو ...

منو اونجا تگ میکنی عزیزم 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2706