2777
2789
عنوان

یه سوال منطقی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 61 پست
منم چند ماه پیش سقط کردم...مادر شوهرم گفت بیخیال بچه خودت سلامت باشی بسه
ﭼﻪ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﺳﺖ! ﮐﻠﻤﻪ ﯼ ﻣﺮﺩﻥ ﺑﺎ ﻣﺮﺩ ﺁﻏﺎﺯ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﮐﻠﻤﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ ﺯﻥ! ﭘﺲ ﺑﺒﺎﻝ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﮐﻪ ﺁﻏﺎﺯﮔﺮ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﺴﺘﯽ .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سولماز خدایی این حرفت درسته عایا جنبه علمیش ثابت شده؟ اخه من کل غذاهامو ننه شوورم میپزه میخورم یعنی شبیه اون میشه
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
درسته که باید رابطه ها خوب باشه ولی من میگم حق طبیعی خانواده هاست که بدونن چه بد باشن چه خوب...ما باید وظیفمونو انجام بدیم
ﭼﻪ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﺳﺖ! ﮐﻠﻤﻪ ﯼ ﻣﺮﺩﻥ ﺑﺎ ﻣﺮﺩ ﺁﻏﺎﺯ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﮐﻠﻤﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ ﺯﻥ! ﭘﺲ ﺑﺒﺎﻝ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﮐﻪ ﺁﻏﺎﺯﮔﺮ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﺴﺘﯽ .....
سارا جون من که زیاد شنیدم حتی تو ترکی میگن بونون تیکه سی فلان کس دن توشوبدی برا همین شبیه اونه نمیدونم تا چه حد درسته اما ادم احتیاط کنه و از هر کسی غذا نگیره بخوره بهتره
محبت را از ابشار بیاموز که خود سقوط کرد اما.... حالا چرا شو نمیدونم تو فقط بیاموز کاریت نباشه...😐
من هنوز اقدام نکردم نه به باره نه به داره شوهرم میگه تا شش ماهگی به هیشکی نمیگیمممممممممم
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
در کل برای بعضی ها نباید جای ناراحتی داشته باشه.هر کس چه مادر خود ادم چه مادر شوهر همونقدر که صمیمیت دارن محبت میکنن و احترام میذارن همونقدر هم باید توقع داشته باشن
همسر مهربونم دوستت دارم
ادواردو کاری نمیکرد حداقل خوشحال میشد

بعدشم خداروشکر عروسای ما همون روز که ازمایشش مثبت شد به همه ما گفت
منظور من بعضی از خانماست که اگه خانواده شوهر بفهمن خیلی عصبی میشن
سلام قوقولی جان
سولماز خودمم ترکم ولی نمیدونم واقعن راسته یحنی پسر من شبیه ننه شوورم میشهالبته خوبه ها طفلی فقط خیلی سادس دوس ندارم پسرم مشنگ باشه
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
الان یه تاپیک خوندم نوشته بود عصبی شدم رفتم توش نوشته مادر شوهرم فهمیده حامله ام..خودشم 10 هفتش بود

واسه همین این تاپیکو زدم
بچه ها منم قضیه این تیکه گرفتن از کسی رو تو حاملگی شنیدم..ولی نمیدونم علمیه یا نه
سارا جون غذاهاشو میخوری باید توقع اینکه بچت شبیش بشه هم داشته باشی
2801