2733
2734
عنوان

یه سوال منطقی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 61 پست
وقتی از رو خوشحالی تو دهن همه بچرخه ...و خدا نکرده مشکلی پیش بیاد از اونجایی که یه عده بیکار تو هر فامیلی هست مشکل زا میشه و حرف و حدیث میشه ..برا همین نمیگن
خداجونم داره جمعمون جمع میشه ..میشیم سه نفر ...مواظب هرسه تامون باش..باتچکر[smiley]s/sm79.gif[/smiley]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من همون روزی که آزمایش دادم دوتا جعبه شیرینی خریدیم یکی بردیم خانه مامانم و یکی بردیم خانه مادرشوهرم..... چقدر صاف و صادقم من.....
خدایا شکرت....خدایا داده و نداده ات را شکر....خدایا حکمتت را شکر....
ما خانما یکم خودخواهیم ..البته ببخشیداا
مثلا به مادر خودمون میگیم و نمیزاریم شوهرمون به مادرش بگه
خوب حتما شوهرمونم دوس داره به خانوادش بگه دیگه
ﭼﻪ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﺳﺖ! ﮐﻠﻤﻪ ﯼ ﻣﺮﺩﻥ ﺑﺎ ﻣﺮﺩ ﺁﻏﺎﺯ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﮐﻠﻤﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ ﺯﻥ! ﭘﺲ ﺑﺒﺎﻝ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﮐﻪ ﺁﻏﺎﺯﮔﺮ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﺴﺘﯽ .....
خب بعضی ها نمیگن .من هم اگه باردار بشم تا 3 4 ماه اول به مادر شوهرم نمیگم.خیلی دلایل زیاد داره یکیش اینه که اگه اتفاق بدی افتاد از دلسوزی و ترحم ناراحت میشم.دلم نمیخواد کسی نظر بده که چرا اینطوری شده بعدش به حس صمیمیت رابطه هم بستگی داره اگه واقعا کسی عروسش رو مثل دخترش بدونه همونطور باهاش رفتار کنه آدم راحت تره
همسر مهربونم دوستت دارم
منم همون روز که به مامانم گفتم به اونورم گفتم مژدگونی گرفتم
ولی خیلیا رو دیدم تا چن ماه بعدش نمیگن حتی نمیگن پسره جدیدن یا اسمشو نمیگن کلن خزه این کارا باید جمع بش مسئولین رسیدگی کنن لفن
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
بعدش به حسصمیمیت رابطه هم بستگی داره اگه واقعا کسی عروسش رو مثل دخترش بدونه همونطور باهاش رفتار کنه آدم راحت تره
خداجونم داره جمعمون جمع میشه ..میشیم سه نفر ...مواظب هرسه تامون باش..باتچکر[smiley]s/sm79.gif[/smiley]
مامان نازه...البته منکه به شخصه خوشحال میشم از خوشحالی دیگران ...ولی خوب برا اینکه به کسی برنخوره بهتره ازشون بخایم تا دو ماه بین خودشون بمونه و به فامیل نگن