2733
2734
عنوان

میشه دو قلو باردار باشی اما سونو مشخص نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 136603 بازدید | 74 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بله این اتفاق می افته. تو تایپیکی که من هستم یکی از دوستان بهش گفتن بچت دختره. الان که 7 ماهشه رفته سونو گفتند که دوقلو پسر داره. تازه پیش معروفترین ها می رفته واسه سونو این خبر واسه 10 روز پیشه
خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
سلام ؟اره عزیزم میشه.. من دوقلو دارم بار اول تو 6 هفتگی رفتم صدای قلب نی نی و بشنوم تو سونو نشون نداد ک دوقلو دارم بخاطر اینکه سه روز نی نی دومی ام از خواهرش کوچیکتر بود مشخص نبود. بعد تو هفته ی ده دوازده رفتم پیش دکتر با سونو کت دیدم ک فینگیلیها دوتا هستن....

سلام.من امروز رفتم 24هفته تو هفته 18سنوگرافی بهم گفت دختر بارداری تو خانواده خودم و شوهرم دوقلو زایی خیلی زیاده منم قبل بارداریم کلومیفن سیترات استفاده کردم؟الانم تو24هفته و خیلی سنگینم به زور تکون میخورم احتمال داره دوقلو باردار باشم ولی سنو مشخص نکنه؟

آخه منم هفته ۲۴ام میخاستم مقایسه کنم.

سلام عاطفه جون .من این تاپیکو میخوندم شمادوقلو باردار یودین؟

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
سلام.من امروز رفتم 24هفته تو هفته 18سنوگرافی بهم گفت دختر بارداری تو خانواده خودم و شوهرم دوقلو زایی ...

سلام هلیا جون.من این تاپیک و خوندم.شما دوقلو بارداربودین؟

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...