2733
2734
عنوان

میشه دو قلو باردار باشی اما سونو مشخص نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 135661 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای من 24 هفتگی سونو تشخیص داد که دوقلو دارم قبلا از اون سه بار رفته بودم سونو و نفهمیده بود

چه جالب🥺 میشه بگید اوایلش علائمتون چی بود؟ منم خیلی شک دارم که دوقلو باردارم یا نه

من دیروز رفتم سونو  گفت ۶ هفته و ۵ روزته.یه ساک حاملگی میبینم ولی فک میکنم پشتشم یکی باشه.ماه ب ...

منم همین حسو دارم

بتامم بالاست

توی شکمم همش حس. وول خوردن حس میکنم 

تنگی نفسم دارم، هنوز شش هفته ام و برای تنگی نفس خیلی زوده 

من ایمان دارم، امسال خدای مهربون جای فرشته رفتمو پر میکنه. خدایا وعده تو حقه، باور دارم قلب شکسته منو شاد میکنی. برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرست دوست من، 💜لایک کن منم برات صلوات بفرستم💜 بهمن ماه به فضل خدا باردار میشم ان شاءالله. دامن همه منتظرا سبز💚
2738
ادی چه جالب ..من هفته 13 رفتم سونو ان تی گفت دوقلو.....هنوز تو شوکم...خیلی حالم بد....

خوبه که من خیلی دوقلو دوست دارم میگم خدا کنه وقتی رفتم برای غربال گری بگه دو قلو هستش  

برای من 24 هفتگی سونو تشخیص داد که دوقلو دارم قبلا از اون سه بار رفته بودم سونو و نفهمیده بود

یعنی سونو آنومالی هم ندیده بود دوتان؟؟ جنسیتشون چیه؟ چقدررر جالب

چشم ما روز قیامت به پر قنداقه است