2737
2734
سلام دوستان
متاسفانه مدتی هست که احساس می کنم احترام زیادی که به اطرافیان می گذارم برایم دردسر ساز شده ، بیشتر حالت سوء استفاده داره به خودش می گیره . دیگه نشستم و با خودم عهد کردم که دیگه زیاد به این جماعت احترام نگذارم ..
منتها به نظر شما چه جوری این کارو کنم که حالت بی احترامی نشه ؟
.
ممنون میشم اگر نظری و یا راهکاری دارید ارائه کنید.
من هم همین مشکل رو دارم هر دفه هم به خودم میگم دیگخ تموم شد دیگه اینکارو نمیکنم ولی باز تا به یکی میرسم همه چیز یادم میره و بدتر از همه اینکه من اصلا بلد نیستم چیزی رو مخفی کنم هر چی هست رو میکنم نمیتونم دروغ بگم ولی گاهی واقعا لازم میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینطوریم و تا حالا خیلی سعی کردم این عادت رو بزارم کنار اما نتونستم
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
2731
خودتون که گفتید احترام زیادی میزارید . احترام بزارید ولی در حد معمول . نه فحششون بدین نه خیلی تحویلشون بگیرین .لبخند هم کمتر بزنید در روبرو شدن با دیگران .گاهی شده با کسایی روبرو شدم که این خصلت رو دارن که تا ببینن باهاشون خوش برخوردی میخوان سواستفاده کنن . در اینصورت لبخند و از رو لبام بر میدارم .این میشه که طرف از یه خطی جلوتر جرات نمیکنه بیاد /.
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
2740
چرا که نه لبخندتونو فقط بزارید برای نزدیکانتون و از دیگرانی که فکر میکنید سودجو هستن دریغش کنین . خیلی وقته که اینکارو من انجام میدم . وقتی لبخند و از کلام بگیرید یه سردی تو رفتارتون به وجود میاد که برای دیگران یه خط قرمز میشه و نمیتونن ازش رد بشن . لبخند باعث میشه رویه پنهان خودتونو به مردم نشون بدید واونها به یه امنیت خاطر از درون شما برسن . کاره سختی نیست .این امنیت رو فقط به نزدیکانتون بدین .
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
آقای بهروز ، به نظر من مشکل در میزان احترام گذاشتن نیست. این خیلی خوبه که آدم با همه خوش برخورد باشه. اگه همه برای حل مشکلاتشون به سمت شما میان ، اگه توان و وقت و انگیزه اش رو دارین کمک کنید ، چون هیچ چیز از این بهتر نیست که خدا کلید مشکلات دیگران رو تو دست ما بذاره. و اگه توان یا وقتش رو ندارید ، باز هم خیلی محترمانه بگید که کاری از دستتون برنمیاد. به نظر من ، شما در "نه" گفتن مهارت ندارید
2706