2733
2739
عنوان

چکار کنم که زیاد به دیگران احترام نگذارم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15192 بازدید | 42 پست
تیپه آقا بهروز اینجوریه که خیلی مهربون هست و دلش نمیخواد کسی از دستش برنجه پس نه گفتن واسش سخت میشه . پس بهتره غریبه ای رو تو مرزه صمیمیتش راه نده تا راحتتر باشه .
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقساط وام چند نفر؟! اصلا دلیلی نداره چنین کاری بکنم
اگه دیگران از شما چنین چیزی می خوان و شما هم زیر بارش میرین ، اصلا و ابدا بحث خوشرویی و احترام نیست... تحت هیچ شرایطی آدم نباید اینقدر تحت تسلط دیگران دربیاد ...
برای کسب مهارت "نه" گفتن باید پیش روانشناس و مشاور برید و تمرین کنید.
این مثالی که گفتید ، با سردی رابطه و عبوسی چهره برطرف نخواهد شد...
دقیقا زی زی خانوم
همه تا منو می بینن یا یاد نمره گرفتن می افتن ( استاد دانشگاهم )
یا یاد ضمانت بانکی
یا بانک مرکزی
یا یک گوش شنوا برای درد و دل ...
دارم در حق خانوادم خیانت می کنم به خدا
2742
شما که مورد سو استفاده شدیدی قرار گرفتید و خودتون هم با نرمش زیاد باعثش شدید با سحر موافقم به مشاور حتما نیاز دارید . حالا حقوق بگیره چه بانکی هستین بیاین ضامنم بشید . قبل از اینکه برید پیشه مشاور. دی
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
به بچه های دانشگاه ابدا رو ندید
برای ضمانت بانکی و پول دستی هم نه بگید
برای گوش کردن به درد دلها تا حدی که به زندگیه شخصیتون ضربه نزنه و روحیه خودتون خراب نکنه انجام بدید بد نیست .خدا خیرتونم میده
راستش به خاطر خوبی هایی که کردم ناراحت نیستم
چون به خاطر سادگی نبوده به خاطر زضای خدا بوده
خدا هم خیلی هوای منو داشته و داره
ولی دیگه این وضع همیشه توی زندگی من جریان داشته
2738
شوهر منکه اثلا نه ضامن کسی نه به کسی پول میده نه اگه کسی یه کار کوچک ازش خاست انجام میده حتی کوچکترین کاری رو حتی اگه مامانش ازش بخاد میگه نه من دیگه ازاین اخلاقش حالم به هم میخوره خب کار شما خیلی خوبه ولی دیگه زیادش هم خوب نیست هر چیزی اندازه داره کمک به دیگران چیز بدی نیست ولی همیشه گفتن نه به اون شوری شور نه به اون بی نمکی
با نظرات سحر کاملا موافقم.بابا همین جوری هم تو شهر ادم اهنی ها داریم زندگی میکنیم .اون 4نفری هم که با اخلاق و خوبن پشیمون شدن میان اینجا راهکار میخوان که چه جوری سنگ و بی روح بشن!!!
وسیع باش ... و سر به زیر و سخت ...

من معلم زحمتکشی هستم بیش از وظیفه ام کار میکنم همین باعث سوء استفاده مدیر وبرخی همکاران از خدا بی خبرشده همکارم که معلم فیزیکی و ابلاغ آزمایشگاه شیمی داره و پولشو می گیره،به دانش آموز گفته بیاد به من بگه که به‌جای اون که شیمی بلد نیست آزمایشگاه شیمی هم درس بدم،دستورهم داده که زنگ تفریح تدریس کنم،اونم تومدرسه  ای که آزمایشگاهش متصدی و وسیله لازم را نداره، یعنی من زنگ تفریح هم نداشته باشم ومن نتونم دو دقیقه استراحت کنم.....