2733
2734

بچه ها سلام، واسه پس انداز میخوام طلا بخرم، ماهی ۱ و نیم میتونم قسط بدم، بنظرتون طلای قسطی بیارم یا هر دوسه ماه پولام که جمع شد برم یه تیکه بخرم؟ 

چیکار کنم بهتر باشه؟ 

بنظرتون طلا سرمایه میشه؟

به نظر خودم که خوبه،  آخه طلا همیشه قیمتش روبه بالاست هیچ وقت نیومده پایین، از طرفی پولم همینجوری نمیتونم بزارم تو حساب چون قطعا خرج میشه

ممنون میشم نظراتتونو بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم حدود پانزده درصد سود میاد روش 

عاقلانه نیست

پولاتو جمع کن هرماه یه تکه بدون اجرت بخر اگر قصدت پس اندازه

زنان تحصیلكرده،همسران خوبی از آب در می آیند.زیرا برای اینكه توضیح بدهند كه چرا غذا شور یا بیمزه شده است،كلمات بیشتری در اختیار دارند.
2728
طلا نخر من گول خوردم خریدم برو سکه گرمی بخر  طلا کارمزد و اینا کم میکنن اشتباههه

واقعا ؟ ضرر کردی؟ سکه اگه مثلا یه تومن بخری موقع فروش چجوریه؟ ازش کم نمیشه؟

2740
شرایط قسطی هم اگه کسی میدونه بهم بگه لطفا

من ی پیجی رو میشناسم تو اینستا ک شهر ری میشه رفتم مغازش از صحت مغازشم مطمین شدم ۵ ماه هم باید تسویه کنی و حالا هرچقد ک طلا برداشتی طلارم بهت نمیده تا قسطتت تموم بشه تو اینستا بزن طلا قسطی پیجشو میاره برات حتی ارسالم دارن خودتم نتونی بری

شما که میتونی ماهی یک و نیم قسط بدی برو خرد خرد بخر طلا چه منتی سر قسطی خریدن سر خودت بذاری

اخه یک و نیم هرماه نمیشه خرید که، با یک و نیم الان چی میشه خرید؟ شما اطلاع داری عزیزم؟

2706